Canada

Výsledky zkoušky IELTS akceptuje více než 300 vzdělávacích a zaměstnaneckých institucí v Kanadě jako doklad o jazykové způsobilosti v angličtině.

STUDIUM V KANADĚ

Absolvováním zkoušky IELTS zjistíte, zda máte dostatečné jazykové dovednosti pro studium v Kanadě. Zkouška IELTS je upřednostňovanou zkouškou jazykové způsobilosti v angličtině, kterou uznává více než 300 vzdělávacích institucí v Kanadě.

STUDIUM NEBO PRÁCE V KANADĚ

Akademický titul či certifikát získaný v Kanadě je akceptován v obchodních, vládních i akademických kruzích po celém světě. Zkouška IELTS vám pomůže se studiem na univerzitě dle vašeho výběru a s rozjezdem vaší kariéry. V naší online databázi zjistíte, kdo akceptuje výsledky zkoušky IELTS.

ZKUSTE ŽIVOT V KANADĚ

Podle výzkumu OSN je Kanada jednou z deseti nejoblíbenějších zemí, kde chtějí lidé žít. Velká kanadská města jsou známa vysokou životní úrovní, kulturním vyžitím a bezpečností, což z nich činí atraktivní místa pro práci i život.

IELTS je první zkouškou, kterou kanadské imigrační  úřady uznaly. Pokud se tedy chcete do Kanady odstěhovat, zkouška IELTS je pro vás tou pravou volbou. Více informací o imigračních postupech najdete na stránkách věnovaných udílení občanství a problematice přistěhovalectví.