Australia

Snímek: budova opery v Sydney, autor snímku: Diliff, Creative Commons

Absolvováním zkoušky IELTS zjistíte, zda máte ty správné jazykové dovednosti pro práci nebo život v Austrálii. Výsledky zkoušky IELTS akceptuje více než 900 institucí vyššího vzdělávání v Austrálii jako doklad o jazykové způsobilosti v angličtině.

STUDIUM NEBO PRÁCE V AUSTRÁLII

Univerzity a další organizace v Austrálii uznávají výsledky zkoušky IELTS jako přesný profil vaší schopnosti rozumět, číst, psát a mluvit v angličtině. Zkouška IELTS byla vytvořena světovými odborníky na hodnocení jazykové způsobilosti v angličtině.

Podívejte se na  podrobnosti o všech australských organizacích, které akceptují zkoušku IELTS. Zjistěte více informací o studiu v Austrálii přímo od organizací, jakou je například Study in Australia.

ZKUSTE ŽIVOT V  AUSTRÁLII

Zkouška IELTS je nedílnou součástí imigračního procesu v souladu s podmínkami pro udělení australských přistěhovaleckých víz.

Tuto zkoušku musí absolvovat žadatel, jeho manželka (manžel) a dospělé vyživované osoby starší 18 let. Před přihlášením ke zkoušce IELTS je nutné zjistit jakého bodového hodnocení musíte dosáhnout a jakou verzi zkoušky je potřeba absolvovat: Academic nebo General Training.

Více informací o udílení přistěhovaleckých a studentských víz zjistíte u Australského vládního úřadu pro imigraci na stránkách věnovaných udílení občanství.