Již přes 80 let pracujeme s podniky, vládami a vzdělávacími institucemi, kde realizujeme profesionální a zajímavá školení a poskytujeme hodnocení

 

Pomáháme organizacím školit pracovníky pro úspěch

Spolu s několika předními světovými organizacemi pracujeme na vytváření a dodávání kurzů anglického jazyka a programů profesních komunikačních dovedností a příslušných hodnocení. Naše škálovatelná školicí řešení realizují kvalifikovaní odborníci osobně nebo online.

Naše kurzy jsou vhodné pro profesionály v různých rolích a fázích kariéry, ale i pro studenty, čerstvě vystudované absolventy, vzdělavatele i zkušené vedoucí pracovníky.

Spolupracujeme s Vámi na pochopení Vašich organizačních cílů, identifikaci dovednostních mezer a navržení výukového programu, který by vyhovoval Vašim časovým možnostem, rozpočtu i procesům.

Vytvořte si vlastní přizpůsobený program

Krok 1 - Konzultace: Pracujte s námi na identifikaci mezer v dovednostech a na cílech výuky pro Vaši organizaci. Vaše konzultace bude probíhat v angličtině, nebo, bude-li možno, ve Vámi preferovaném jazyce.

Krok 2 - Návrh: Vytvoříme škálovatelné a přizpůsobené výukové programy s relevantním a hloubkovým školením pro Vaše zaměstnance.

Krok 3 - Dodání: Naši zkušení školitelé Vám kurz dodají tehdy a tak, jak Vám to bude vyhovovat (osobně, kombinovaně nebo online).

Krok 4 - hodnocení: pomůžeme Vám podávat hlášení o vzdělanostním pokroku zaměstnanců, o vlivu školení a o návratnosti investic pomocí našich hodnocení, panelů a zpráv.

Zaregistrujte se na bezplatnou konzultaci

Naše kurzy angličtiny a profesionálních dovedností

Přidejte se k více než 80 milionům studentů na celém světě, abyste zaznamenali praktické výsledky a změny chování na pracovišti. Všechny naše na zakázku navržené školicí kurzy zahrnují:

  • osobní, online a kombinovanou variantu
  • školení zaměřené na specifické dovednosti potřebné pro dané pracoviště
  • nástroje k sledování vlivu školení a návratnosti investice.

Naše školicí řešení:

  • Školení profesních komunikačních dovedností: Nabízíme řadu kurzů zaměřených na zdokonalení komunikačních dovedností v mluveném i písemném projevu. Budeme s Vámi spolupracovat na vytvoření cíleného výukového programu, který by splňoval Vaše organizační potřeby a zlepšil produktivitu.
  • Angličtina online: Studenti všech dovednostních úrovní si mohou vybrat ze samostudijních kurzů a online lekcí v přímém přenosu dostupných 24 hodin denně a 7 dní v týdnu z kteréhokoli místa na světě.
  • Osobní výuka anglického jazyka: Vybudujte ve svých týmech sebevědomí a schopnosti přizpůsobeným a hloubkovým kurzem. Váš kurz může být dodáván z našich školicích center, z Vaší kanceláře nebo z Vámi vybraného místa tehdy, kdy Vám to bude vyhovovat. Pracujeme s Vámi na hodnocení anglických jazykových schopností Vašich zaměstnanců a na vytvoření cest výuky, které jim budou vyhovovat.
  • Individuální kurzy v České republice: Poskytujeme výuku pro jednotlivce online nebo osobně.

Zkoušky a hodnocení

Našimi škálovatelnými a technologicky podporovanými zkouškami a hodnoceními pomáháme našim klientům provádět nábor a podržovat si správné talenty, podporovat studenty, aby uspěli v přijímacích zkouškách do institucí na celém světě a pomáhat podnikům být informované a přiměřeně postupovat při rozhodování v otázkách školení.

Najděte si další informace (v anglickém jazyce) o řešeních pro zkoušky a hodnocení.