Již více než 80 let spolupracujeme s podniky, vládami a vzdělávacími institucemi a poskytujeme praktická školení.

 

Pomáháme zlepšovat komunikační dovednosti organizacím k dosažení vytyčených cílů

Bezkonkurenční výsledky za více než 80 let spolupráce s firemními, vládními a vzdělávacími organizacemi ve více než 80 zemích světa na rozvíjení znalostí angličtiny a komunikace v anglickém jazyce. 

Využíváme naše odborné znalosti a zkušenosti k vytváření efektivních a interaktivních, výukových řešení pro profesionály na všech pozicích, ve všech odvětvích a ve všech fázích kariéry, stejně jako pro studenty, čerstvé absolventy a výzkumné pracovníky.

Prostřednictvím našeho čtyř krokového procesu zajišťujeme úspěšnost návrhu a realizace školení a podporu L&D, HR a podnikových manažerů.

Corporate English Solutions, image

Vytvořte si program na míru

Krok 1 – Konzultace: Identifikujeme nedostatky v dovednostech a cíle vzdělávání ve vaší organizaci. 

Krok 2 – Návrh: Vytváříme efektivní řešení na míru s personalizovaným obsahem a integrovaným hodnocením.

Krok 3 – Dodání: Naši zkušení školitelé zapojí vaše týmy a pomůžou vašim zaměstnancům dělat hmatatelné pokroky.

Krok 4 – Hodnocení: Sledujeme zlepšení a dáváme zpětnou vazbu o návratnosti investic a pomáháme vám informovat zainteresované strany o dosaženém úspěchu.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

Naše školení angličtiny a profesionálních komunikačních dovedností v anglickém jazyce

Připojte se k více než 80 milionům studentů po celém světě, abyste zaznamenali výsledky a změny chování na pracovišti. Naše programy zahrnují:

  • flexibilní možnosti prezenčního, online a kombinovaného poskytování vzdělávacích kurzů
  • cílený rozvoj pracovních dovedností šitý na míru vašim potřebám
  • nástroje pro sledování dopadu školení a návratnosti investic.

Naše řešení:

Profesionální komunikační dovednosti: Zvyšte angažovanost, produktivitu a výkonnost díky lepším mluveným a písemným komunikačním dovednostem. Každý modul rozvíjí přesně definovanou komunikační schopnost, kterou lze začlenit do schopnostních rámců vaší organizace.

Znalost anglického jazyka: Umožněte lidem komunikovat v pracovních i společenských situacích sebevědoměji a efektivněji. Poutavé samostudijní materiály i lekce pod vedením školitele pro maximální pokrok.

Hodnocení: Celosvětově uznávané zkoušky a hodnocení stanovující standardy pro srovnávání a sledování pokroku a vyzdvihování úspěchů.

Online vzdělávací kurzy

Komplexní řešení pro rozvoj dovedností v oblasti angličtiny a odborné komunikace. Ovládací panely a cílená zpětná vazba vám pomohou informovat o dopadu školení a návratnosti investic. Kurzy jsou sestaveny tak, aby vyhovovaly vašim potřebám:

Samostudium: Flexibilita efektivní a cenově dostupné vzdělávací školení k posílení společenských nebo pracovních dovedností v angličtině, kdykoli a kdekoli podle potřeb studentů. 

Angličtina na pracovišti: Efektivní a cenově dostupné kurzy kombinující flexibilní samostudium a interaktivní lekce se zpětnou vazbou od lektora. 

Konverzace v angličtině pro každodenní použití: Poutavé a interaktivní programy angličtiny používané na pracovišti i mezi přáteli s prvotřídními online výukovými aktivitami a zpětnou vazbou od zkušeného školitele.

Profesionální komunikační dovednosti: Cílený a účinný rozvoj mluvených a písemných komunikačních dovedností na pracovišti.

IELTS Coach: Jazykový kurz, který vás seznámí se všemi aspekty zkoušky IELTS  a pomůže vašemu týmu a studentům získat potřebné skóre v den zkoušky.

Více informací o online vzdělávacích kurzech.

Hodnocení a certifikace

Umožní vám nabírat talenty, porovnávat dovednosti a měřit pokrok a podporovat studenty při přípravách na přijímací zkoušky na instituce po celém světě.

Více informací o řešeních pro testování a hodnocení.