Pohled na hrad Alnwick Castle, Northumberland, Anglie.
Pohled na hrad Alnwick Castle, Northumberland, Anglie. ©

Foto © VisitBritain

Kurzy angličtiny pro všechny

Británie je ideálním místem pro všechny, kdo se chtějí naučit anglicky. Školy mají skvělou pověst, kulturní dědictví se prolíná s moderní diverzitou, ruch městského života vyvažuje krásná příroda. Co víc si můžete přát?

V nabídce je celá řada kurzů, ze kterých si vyberou studenti všech věkových skupin i úrovní znalosti angličtiny:

  • letní výukové pobyty pro rodiny
  • intenzivní kurzy se zaměřením odpovídajícím vaší profesi
  • roční kurzy všeobecné angličtiny, během kterých se dokonale seznámíte se životem v Británii

Výběr kurzu

Pro výběr vhodného kurzu doporučujeme využít následující webové stránky:

English UK course finder  – English UK je národní asociací akreditovaných jazykových center. Vyhledávač kurzů na těchto webových stránkách obsahuje informace o akreditovaných školách a jejich nabídce kurzů.

English in Britain course finder (funguje výborně pro vyhledávání na mobilních zařízeních) – English in Britain provozuje spolehlivou službu, s jejíž pomocí si studenti i zprostředkovatelé mohou snadno najít vhodný akreditovaný kurz angličtiny v Anglii, Skotsku nebo Walesu. V nabídce najdete profily registrovaných škol a informace o jejich kurzech.

Záruka kvality

Pokud si vyberete jazykový kurzy angličtiny prostřednictvím služby British Council accreditation scheme, Accreditation UK, můžete si být jisti, že jste si vybrali správně a výuka bude kvalitní. Zveřejňujeme pouze seznam britských center s akreditací British Council včetně aktuálních zpráv z pravidelných inspekcí.