Confident young woman smiling.

Přidejte se k nám a staňte se součástí mezinárodní společnosti, která působí ve více než 100 zemích a mění životy lidí po celém světě.

Pracujeme dvěma způsoby – přímo s jednotlivci, jejichž životy ovlivňujeme, a s vládami a partnery, se kterými dlouhodobě pracujeme na větší změně.

Budete podporováni v osobním a profesním rozvoji prostřednictvím školení, koučování během pracovního procesu a individuálního vzdělávání. Nabízíme flexibilní pracovní dobu a různé další benefity.

Chceme, aby British Council poskytoval inkluzivní pracovní prostředí. Pracujeme na vytváření příležitostí a snižování bariér pro všechny, zejména pro znevýhodněné a nedostatečně zastoupené skupiny. Aktivně usilujeme o to, aby naše procesy, které jsou součástí náborových procedur, hodnocení zaměstnanců a mzdové politiky, nediskriminovaly a zajistily spravedlivé podmínky pro kariérní postup a udržení ve všech našich centrech.

Organizátor zkoušek

British Council v Praze hledá brigádníky pro práci na mezinárodně uznávaných zkouškách. Budete součástí širšího zkušebního týmu, který bude mít na starosti organizaci zkoušek na různých místech. Budete spolupracovat se zkušebními pracovníky British Council, dalšími organizátory zkoušek a místními zaměstnanci. Vaším úkolem bude zajistit hladký průběh testování.

Více informací a jak se přihlásit naleznete zde.