Odebírejte náš e-newsletter a buďte mezi prvními, kdo se dozví o novinkách, soutěžích nebo zajímavých projektech British Council v České republice. 
Newsletter budete dostávat jednou měsíčně a najdete v něm, mimo jiné, pozvánky na naše akce, termíny registrací do našich kurzů angličtiny nebo ke zkouškám z angličtiny, tipy pro učitele a studenty angličtiny, informace o kulturních akcích, které pořádáme ve spolupráci s našimi partnery, a mnoho dalšího. Několikrát do roka můžete dostat speciální newsletter věnovaný výjimečným událostem.

Chcete-li odebírat náš newsletter, potřebujeme znát následující údaje.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v newsletteru. Vaše osobní údaje budou zpracovány na základě uděleného souhlasu.

Ochrana údajů

British Council se řídí zákony Spojeného království a ostatních zemí, které splňují mezinárodně uznávané standardy o ochraně údajů.

Máte právo požadovat kopii informací, které o vás shromažďujeme a právo vyžadovat opravu nepřesných informací. Pokud máte pochybnosti o způsobu nakládání s vašimi osobními údaji, máte právo podat stížnost úřadu pro kontrolu osobních údajů.

Pro více informací si přečtěte informace o ochraně osobních údajů na našich stránkách nebo kontaktujte místní pobočku British Council. Vaše údaje budeme uchovávat po dobu 7 let od data jejich získání.