IELTS

IELTS (International English Language Testing System) je světově nejznámější zkouškou jazykové způsobilosti v angličtině. Zkoušku IELTS každoročně absolvují více než 2 miliony uchazečů.

Zkouška IELTS otvírá dveře do světa, díky ní máte možnost žít, studovat a pracovat kdekoliv si vyberete. Zkoušku IELTS akceptuje více než 8000 organizací po celém světě, mezi něž se řadí vládní, akademické a zaměstnanecké instituce. IELTS je jedinou jazykovou zkouškou, která je akceptována pro imigrační účely v zemích, jež jazykovou zkoušku vyžadují.

Zkouška IELTS je koncipována tak, aby vám pomohla s angličtinou s životem v zahraničí. Během tří hodin zhodnotí tyto jazykové dovednosti: poslech, čtení, psaní a mluvený projev.

Nejefektivnější způsob testovaní konverzačních dovedností v angličtině je přímý rozhovor. A právě toto je výhoda zkoušky IELTS - interview s vysoce kvalifikovaným zkoušejícím. 

Zkouška IELTS byla vytvořena odborníky na hodnocení angličtiny a získala si důvěru akademického a profesionálního prostředí. Můžete se spolehnout, že při této zkoušce budou vaše jazykové dovednosti hodnoceny jednotně a spravedlivě na kterémkoliv zkouškovém místě.

V této sekci