IELTS

UPOZORNĚNÍ!

V poslední době se vyrojilo větší množství podvodných stránek, které se tváří jako registrační portál IELTS. Rádi bychom zdůraznili, že s těmito stránkami nemá British Council nic společného a neneseme za jejich obsah žádnou zodpovědnost.

Abyste se ujistili, že veškeré vaše osobní údaje jsou v bezpečí, přihlašujte se k testu IELTS pouze přes odkaz na našich webových stránkách, případně přes stránky TakeIELTS.

Před odesláním citlivých informací se přesvědčete, že používáte zabezpečený online registrační systém. Jedním z ukazatelů je to, že webová adresa začíná kódem "https://". Kromě toho mohou falešné stránky obsahovat také překlepy v adrese, proto se ujistěte, že spojení British Council je v URL napsáno správně.

 

Pokud si i tak nejste jistí, k registraci ke zkoušce použijte tento link

IELTS (International English Language Testing System) je světově nejznámější zkouška jazykové způsobilosti v angličtině. Zkoušku IELTS každoročně absolvují téměř 3 miliony uchazečů.

Zkouška IELTS otvírá dveře do světa: díky ní máte možnost žít, studovat a pracovat kdekoliv si vyberete. Zkoušku IELTS akceptuje více než 10 000 organizací po celém světě, mezi něž se řadí vládní, akademické a zaměstnanecké instituce. IELTS je jedinou jazykovou zkouškou, která je akceptována pro imigrační účely v zemích, jež jazykovou zkoušku vyžadují.

Zkouška IELTS je koncipována tak, aby vám pomohla s angličtinou a životem v zahraničí. Během tří hodin zhodnotí tyto jazykové dovednosti: poslech, čtení, psaní a mluvený projev.

Nejefektivnější způsob testovaní konverzačních dovedností v angličtině je přímý rozhovor. A právě toto je výhoda zkoušky IELTS - interview s vysoce kvalifikovaným zkoušejícím. 

Zkouška IELTS byla vytvořena odborníky na hodnocení angličtiny a získala si důvěru akademického a profesionálního prostředí. Můžete se spolehnout, že při této zkoušce budou vaše jazykové dovednosti hodnoceny jednotně a spravedlivě na kterémkoliv zkouškovém místě.

Zaregistrujte se ještě dnes, kapacita je omezená! 

IELTS a společný evropský referenční rámec

Zkoušku IELTS uznala Rada Evropy.

CEFR level A2 B1 B2 C1 C2
IELTS score range 2,5 - 3,5 4,0 - 5,0 5,5 - 6,5 7,0 - 8,0 8,5 - 9,0

British Council je hrdým spoluvlastníkem zkoušky IELTS. 

Pokud máte zájem o domácí přípravu, podívejte se na stránky TakeIELTS. Podrobnější informace o zkoušce naleznete také na webu IELTS.org.

 

V této sekci