IELTS recognition

IELTS (International English Language Testing System) je nejznámější a nejoblíbenější zkouškou znalostí angličtiny. Byla vytvořena předními světovými odborníky na posuzování jazykových znalostí a vyhodnocuje veškeré dovednosti z hlediska poslechu, čtení, psaní a mluveného projevu.

Výsledek zkoušky objektivně zobrazuje Vaše schopnosti používat anglický jazyk při studiu, v zaměstnání či pobytu v anglicky mluvícím prostředí. Zkoušku můžete složit v kterémkoliv z našich oficiálních zkouškových center.

Studium, práce a život v cizině

IELTS akceptuje přes 12 000 organizací ve více než 140 zemích světa, mezi něž se řadí vládní, akademické a zaměstnanecké instituce. Jen například v USA je těchto organizací přes 3 000.

Dosáhněte svého cíle

Ve většině zemích, kde je angličtina hlavním jazykem, potřebujete prokázat své znalosti anglického jazyka, abyste se mohli ucházet o zaměstnání nebo studovat na univerzitě.

Dokažte to i ve své zemi

Prokázání znalostí angličtiny pomocí zkoušky IELTS vám může pomoci získat lepší práci nebo povýšit v zaměstnaní přímo ve vaší domovské zemi.

Chcete žít a pracovat v zahraničí?

Výsledky ze zkoušky IELTS vám pomohou splnit imigrační požadavky. Všechny imigrační úřady, které vyžadují anglický jazykový test, akceptují IELTS.  

Zvolte si svou cestu

Od registrace samotné až po výsledky zkoušky – vyberte si verzi IELTS, která vám vyhovuje.

V této sekci