IELTS One Skill Retake, image

Co je to IELTS One Skill Retake a jak to funguje?

IELTS One Skill Retake je novinka navržená tak, která Vám umožní získat vytoužené skóre, aniž byste museli opakovat celý test. Pokud chcete zlepšit svůj výsledek u jednoho komponentu, můžete opakovat kteroukoli ze čtyř částí testu IELTS – poslech, čtení, psaní nebo mluvený projev.

IELTS One Skill Retake bude k dispozici po celém světě ve vybraných zkouškových centrech British Council od konce roku 2023.

Výhody IELTS One Skill Retake

  • Zaměření na jeden komponent: Jestliže hste v prvním testu nezískali výsledek, který jste potřebovali, One Skills Retake Vám dá druhou šanci prokázat úroveň Vaší angličtiny a zlepšit si výsledek v jedné části, aniž byste museli opakovat celý test. Ušetřete čas i peníze tím, že uděláte jen část testu  a nebudete ho muset opakovat celý.
  • Děláte test, který už znáte: IELTS One Skill Retake je ve stejném formátu a stejném časovém harmonogramu jako běžný test IELTS. To znamená, formát testu už budete znát. Nemusíte mít starosti s přípravou na novou zkoušku a zvykáním si na různé typy testů.
  • Dostanete nový certifikát: Společně se svým výsledkem IELTS One Skill Retake dostanete nový certifikát. Budou  na něm také výsledky z Vašeho původního testu a celkové skóre CEFR. Vaše výsledky budou platit dva roky od data původního testu, což bude uvedeno na certifikátu.
  • Výsledky z Vašeho původního testu zůstanou stejné: Výsledky ostatních komponentů z Vašeho původního testu se nijak nezmění. Až dostanete výsledky, pak budete chtít raději použít své původní skóre, bude to možné.

Podmínky rezervace na IELTS One Skill Retake

  • Na tento test se můžete zaregistrovat, jestliže jste nedávno absolvovali kompletní IELTS na počítačí.
  • Původni test jste museli absolvovat v centru, které nabízí IELTS One Skill Retake.
  • Opakovat můžete každý komponent jen jednou a na One Skill Retake se musíte dostavit nejpozději do 60 dní od data původního testu.