Chcete studovat ve Spojeném království?

Chcete studovat na anglické univerzitě, v soukromé internátní škole nebo  jazykovém centru?

Studium ve Spojeném království nabízí vzdělání na světové úrovni, mezinárodně uznávané kvalifikace a vysokou profesní uplatnitelnost.

Informace o stipendiích a jednotlivých studijních oborech naleznete na stránkách Education UK website věnovaných vzdělávání ve Spojeném království.

Zjistíte tam také důležité informace o studiu ve Spojeném království  - od výběru studijního oboru, přes plánování cesty a získávání nových přátel až po typické anglické počasí.

Sledujte nás i na Facebooku

Proč si vybrat studium ve Spojeném království?

Věděli jste, že:

  • čtyři ze šesti nejlépe hodnocených univerzit po celém světě jsou ze Spojeného království (dle srovnání univerzit World Rankings, QS)?
  • Spojené království je špičkou v oblasti výzkumu (dle mezinárodního srovnání výzkumných aktivit BIS)?
  • Spojené království je nejoblíbenější destinací pro studium anglického jazyka?
  • absolventi škol ve Spojeném království, kteří pocházejí z jiné země, dosahují vyššího průměrného platu, než kdyby studovali ve své rodné zemi (dle sledování výsledků zahraničních absolventů, BIS, 2011)?

Vzdělávání ve Spojeném království vám poskytne inspiraci pro rozvoj znalostí a dovedností, nabídne kreativní přístup  a pomůže vám dosáhnout maximálních výsledků.

Díky studiu ve Spojeném království získáte kvalifikace, které uplatníte ve zvolené profesi.

Kromě samotného studia budete mít příležitost poznat jedinečnou anglickou krajinu, anglická města a kulturu.

Podívejte se na další důvody proč studovat ve Spojeném království.

Možnosti studia ve Spojeném království

Chcete najít studijní obor nebo stipendium? Potřebujete pomoc s výběrem studia a školy? Jsme zde, abychom vám pomohli. 

Na stránkách  Education UK website věnovaných studiu ve Spojeném království si můžete pomocí vyhledávačů a různých zdrojů vybrat z tisíců studijních oborů a stipendií. Na stránkách jsou uvedeny různé akademické tituly - bakalářské, HND, magisterské, MBA, doktoráty. Také tam najdete informace o studiu anglického jazyka.

Mladší studenti si mohou vybrat ze soukromých internátních škol a kurzů anglického jazyka pro děti a mládež. 

Podrobné informace o jednotlivých studijních oborech, kvalifikacích a vzdělávacích systémech v Anglii, Severním Irsku, Skotsku a Walesu najdete na stránce Your study options.

Praktické rady před odjezdem

Pokud plánujete studium ve Spojeném království, pomůžeme vám! Nabízíme praktické informace o vízech, stipendiích, finančních prostředcích, ubytování, zdraví, bezpečnosti, cestování apod.

Praktické rady před odjezdem najdete na stránkách Education UK.

Život a studium ve Spojeném království

Jaké ve skutečnosti je žít a studovat ve Spojeném království? 

Na stránkách Education UK věnovaných studiu ve Spojeném království naleznete veškeré informace, které budete potřebovat pro život a studium ve Spojeném království - studentské unie, noční život, jídlo, pití, náboženství a počasí.

Můžete sledovat filmy a číst blogy zahraničních studentů.