Stejně jako Vy, i my se snažíme rozvíjet jazykové schopnosti a další důležité dovednosti Vašeho dítěte, aby maximálně využilo svůj potenciál. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli zábavný výukový program Learning Time with Timmy, na který můžete navázat v domácím prostředí.

Můžete tak pokračovat v zábavné výuce svého dítěte pomocí zbrusu nových epizod na YouTube a také prostřednictvím různých aplikací. Ty jsou určeny pro děti ve věku dva až šest let, které se učí angličtinu jako druhý jazyk, ale rovněž jsou vhodné pro děti, které mají angličtinu jako svůj první jazyk a potřebují rozšířit slovní zásobu. 

Sledujte epizody Learning Time with Timmy určené pro děti

Epizody Learning Time with Timmy jsou zdarma k dispozici na YouTube. Jsou založeny na výukovém programu Learning Time with Timmy, a jsou zábavné, poutavé a zároveň nabízí kvalitní výukový program. Náš holistický přístup se odráží v učebních postupech každé epizody, a Vaše dítě si tak rozvíjí nejen jazykové dovednosti, ale také tvořivost či představivost. 

S beránkem Timmym a jeho kamarády se děti hravě naučí nová slovíčka, písničky a nechají se inspirovat dalšími činnostmi. 

Sledujte epizody Learning Time with Timmy na YouTube.

Přihlaste se i Vy na náš online kurz pro učitele a rodiče.

Zjistěte více o vývoji svého dítěte. Získejte více informací o tom, jak se děti učí a sdílejte nápady a zkušenosti s dalšími rodiči a učiteli prostřednictvím našeho online kurzu FutureLearn. Kurz se jmenuje English in Early Childhood: Language Learning and Development a učitelé malých dětí, další odborníci i rodiče si jej velmi pochvalují. 

Přihlaste se na náš online kurz pro učitele a rodiče.