"S online výukou jsme byli moc spokojeni. Doufám, že s ohledem na špatnou situaci s Covid-19 se bude i nadále vyučovat on-line. "
Rodič (Online kurz, 2020)

"Adam strávil 5 let svého života (od 2 do 7 let) ve Velké Británii. Po našem návratu do České republiky jsme ho zapsali na kurzy do British Council a nyní je to již 6 let, co kurzy navštěvuje. Díky jeho úsilí a úžasné práci lektorů v British Council si dokázal udržet a rozšířit svou znalost angličtiny do té míry, že v červnu tohoto roku složil zkoušku FCE na 92%...! A to vše navzdory omezením souvisejícím s COVID -19. Jsme na něj velmi pyšní a zároveň si velmi ceníme vašeho podílu na tomto úspěchu!
Vážený týme British Council, přijměte prosím naše obrovské poděkovaní za všechnu vaši usilovnou práci!  
Rodič (Primary a Secondary Plus, 2020)

"Jsem tak ráda, že jsme se rozhodli, dokonce i za současné situace vzhledem ke Covid-19, poslat naše dva syny, Samuela a Simona, na váš Příměstský letní tábor. Již po prvním dni vám musím poslat poděkování za péči a úžasnou organizaci, kterou dětem poskytujete. I když se Samuel nemůže účastnit odpoledního programu, byl velmi nadšený již z programu dopoledního a samozřejmě z výborného jídla! A z nejlepšího učitele, jak nám sám řekl. Ještě jednou děkuji, je skvělé, že děti mají nějakou možnost běžného kontaktu s ostatními po tak dlouhé době."
Rodič (Letní příměstský tábor, 2020)

„Můj syn uměl anglicky už před tím, ale nikdy angličtinu prakticky nepoužíval. Vše se změnilo, když začal navštěvovat British Council. Nyní je mnohem sebejistější.“ 
Rodič (angličtina pro mládež, 2014)

„Učitelé v British Council jsou milí a ochotní.“ „Ráda mluvím anglicky s ostatními ve třídě.“
Studentka (angličtina pro děti, 2014)

„Můj učitel mi pomohl s výslovností složitých anglických slovíček. Myslím si, že zdejší učitelé jsou úplně nejlepší na výuku výslovnosti.“
Student (angličtina pro děti, 2013)