Učitelé jsou jedním z nejdůležitějších faktorů zaručujících úspěch našich studentů. Proto je naším cílem zajistit pro Vás vysoce kvalifikované a zkušené lektory z různých zemí.

Naši učitelé:

  • Všichni naši učitelé mají vysokoškolský titul v oboru vzdělávání. Mnozí z nich jsou držiteli certifikátu DELTA (Cambridge University) nebo Trinity College London DipTESOL.
  • Jsou velmi zkušení, všichni mají alespoň dvouletou praxi ve výuce angličtiny. 
  • Jsou odborníky na angličtinu.
  • Všichni jsou aktivně zapojeni do dalšího vzdělávání.

Poznejte některé z našich učitelů

Laurence Benjamin, učitel, British Council, Prague

Laurence Benjamin

Vedoucí kurzů pro děti a mládež

V Praze žiju již přes 13 let a považuju toto město za svůj druhý domov. V British Council mám na starosti kurzy pro děti a mládež. Učím také právnickou angličtinu. 

 

Charles Stewart

Jsem původně z Nashville, Tennessee v USA a žiji a pracuji v Praze více než 5 let. Dříve jsem studoval a pracoval v Madridu a v Paříži. Líbí se mi vyučovat v British Council předškolní i školou povinné děti. Ve volném čase se věnuji zahradničení, fotografování a hře se svými psy.

Jana Braňková

Ahoj, jmenuji se Jana a jsem učitelka angličtiny. Pro British Council pracuji již tři roky. Léto je moje oblíbené roční období, jaké máte oblíbené vy? Ráda cestuji, kreslím a procházím se v přírodě. Těším se, až se uvidíme!

Mark Fitzhenry

Ahoj. Jmenuji se Mark. Jsem bývalý žurnalista, profesionální zápasník a úředník v oboru práva, který se do Prahy přistěhoval v roce 2011 se svým psem Baldym. Žil jsem na třech kontinentech, políbil delfína, hrál fotbal s Carlosem Valderramou, vyhrál “game show” a podal si ruce s Billem Clintonem. Ovšem jeden z těchto faktů není pravdivý.

Mason Long, učitelka, British Council, Prague

Mason Long

V Praze bydlím od roku 2010, ale pocházím z krásného amerického města Charlestonu v Jižní Karolíně. Než jsem se přestěhovala do Prahy, učila jsem angličtinu v Soulu v Jižní Koreji. Ve volném čase ráda jezdím na kole, procházím se po Praze a sleduju dokumentární filmy.

Podívejte se také na: