Kvalitní učitelé jsou nejdůležitějším článkem úspěšného vzdělávacího procesu. Proto klademe velký důraz na to, aby všichni naši učitelé splňovali nejvyšší kvalifikační kritéria a měli dlouholetou zkušenost s výukou dětí a mládeže.

Naši učitelé:

  • Všichni naši učitelé mají vysokoškolský titul v oboru vzdělávání. Mnozí z nich jsou držiteli certifikátu DELTA (Cambridge University) nebo Trinity College London DipTESOL.
  • Jsou velmi zkušení, všichni mají alespoň dvouletou praxi ve výuce angličtiny. 
  • Jsou odborníky na angličtinu.
  • Všichni jsou aktivně zapojeni do dalšího vzdělávání.

Poznejte některé z našich učitelů

Laurence Benjamin, učitel, British Council, Prague

Laurence Benjamin

Vedoucí kurzů pro děti a mládež

V Praze žiju již přes 13 let a považuju toto město za svůj druhý domov. V British Council mám na starosti kurzy pro děti a mládež. Učím také právnickou angličtinu. 

 

Catherine Derr, učitelka, British Council, Prague

Catherine Derr

učitelka Early Years Plus

Do Prahy jsem s rodinou přijela v roce 2014. Vystudovala jsem ve Spojeném království a v posledních 15 letech jsem učila v různých školách, převážně v bilingvních a mezinárodních - od roku 2009 nejdříve v Nizozemí a potom ve Francii. Svou profesi mám moc ráda a jsem přesvědčena, že učení cizím jazykům musí být interaktivní, dynamické a zábavné.

photo of Kylie Malinowska, British Council teacher of English

Kylie Malinowska

Pocházím z Austrálie, kde jsem původně pracovala ve zdravotnictví. Poté, co jsem žila na různých místech, jsem se v roce 2005 přestěhovala do Prahy. Učím studenty různého věku a úrovně, ale nejblíže mám k dětem. Mnoho let jsem připravovala sebe i další učitele, jak nejlépe vyučovat cizí jazyk malé děti.
Když mám volno, piju strašně moc kávy a/nebo zpívám a tančím se svými dvojčaty.

Ryan Keating, British Council teacher of English

Ryan Keating

V Praze žiju a učím angličtinu již více než 5 let a stále si užívám každý moment. Ve volném čase se věnuju žurnalistice a působím také jako rozhodčí Roller derby. Učím studenty různého věku, ale asi nejvíce mě baví pracovat s teenagery.

Mason Long, učitelka, British Council, Prague

Mason Long

V Praze bydlím od roku 2010, ale pocházím z krásného amerického města Charlestonu v Jižní Karolíně. Než jsem se přestěhovala do Prahy, učila jsem angličtinu v Soulu v Jižní Koreji. Ve volném čase ráda jezdím na kole, procházím se po Praze a sleduju dokumentární filmy.

Tony Peachment, učitel, British Council, Prague

Tony Peachment

Jmenuju se Tony a pocházím z Manchesteru. V České republice žiju a učím angličtinu už přes deset let. V British Council učím různé kurzy pro dospělé a také kurzy pro děti. Rád se dívám na zápasy svého oblíbeného týmu Manchester City, ikdyž je to někdy stresující. Rád vařím a poslouchám hudbu z vinylu.

Podívejte se také na: