Učitelé kurzů pro děti a mládež

Kvalitní učitelé jsou nejdůležitějším článkem úspěšného vzdělávacího procesu. Proto klademe velký důraz na to, aby všichni naši učitelé splňovali nejvyšší kvalifikační kritéria a měli dlouholetou zkušenost s výukou dětí a mládeže.

Naši učitelé:

  • Všichni naši učitelé mají vysokoškolský titul v oboru vzdělávání. Mnozí z nich jsou držiteli certifikátu DELTA (Cambridge University) nebo Trinity College London DipTESOL.
  • Jsou velmi zkušení, všichni mají alespoň dvouletou praxi ve výuce angličtiny. 
  • Jsou odborníky na angličtinu.
  • Všichni jsou aktivně zapojeni do dalšího vzdělávání.

Poznejte některé z našich učitelů

Laurence Benjamin
učitel angličtiny a vedoucí kurzů pro děti a mládež

Jmenuju se Laurence a mám na starosti kurzy pro děti a mládež. Učím také právnickou angličtinu. 

V Praze žiju již 13 let a považuju toto město za svůj druhý domov.

Laurence Benjamin, učitel, British Council, Prague

Catherine Derr
učitelka Early Years Plus

Do Prahy jsem s rodinou přijela v roce 2014. Vystudovala jsem ve Spojeném království a v posledních 15 letech jsem učila v různých školách, převážně v bilingvních a mezinárodních - od roku 2009 nejdříve v Nizozemí a potom ve Francii. 

Svou profesi mám moc ráda a jsem přesvědčena o tom, že učení cizím jazykům musí být interaktivní, dynamické a zábavné. V British Council jsem učitelkou kurzů pro děti od roku 2014.

Catherine Derr, učitelka, British Council, Prague

Melanie Hawker
učitelka Early Years Plus

Do Prahy jsem přijela v roce 2008 s cílem získat kvalifikaci pro učitele angličtiny TEFL. Po úspěšném absolvování kurzu jsem se zaměřila na vzdělávací projekty pro malé děti a učitla jsem v bilingvní škole. V posledních 10 letech jsem učila v Anglii, Itálii a České republice.
Jako matka a učitelka vím, že učení hrou je velmi důležité. Snažím se, aby výuka probíhala v klidném a podnětném prostředí, kde se žáci mohou učit a objevovat angličtinu.

Melanie Hawker, učitelka angličtiny pro děti, British Council

Tony Peachment
učitel angličtiny

Jmenuju se Tony a pocházím z Manchesteru. V České republice žiju a učím angličtinu už přes deset let. V British Council učím různé kurzy pro dospělé a také kurzy pro děti.

Rád se dívám na zápasy svého oblíbeného týmu Manchester City, ikdyž je to někdy stresující. Rád vařím a poslouchám hudbu z vinylu.

Tony Peachment, učitel, British Council, Prague