Učitelé jsou jedním z nejdůležitějších faktorů zaručujících úspěch našich studentů. Proto je naším cílem zajistit pro Vás vysoce kvalifikované a zkušené lektory z různých zemí.

NAŠI UČITELÉ:

  • Všichni naši učitelé mají vysokoškolský titul v oboru vzdělávání. Mnozí z nich jsou držiteli certifikátu DELTA (Cambridge University) nebo Trinity College London DipTESOL.
  • Jsou velmi zkušení, všichni mají alespoň dvouletou praxi s výukou angličtiny. 
  • Jsou odborníky na angličtinu.
  • Všichni jsou aktivně zapojeni do dalšího vzdělávání.

Učiteké kurzů angličtiny pro dospělé

Jaime Lilley, British Council teacher of English

Jaime Lilley

Pocházím z Los Angeles v Kalifornii. V Praze vyučuju angličtinu od roku 2004 a v posledních letech působím také jako lektorka kurzů pro učitele (CELTA a DELTA). Volný čas ráda trávím společně s manželem, synem a naší kočkou jménem Biscuit.

Kristof Abrath

Učím angličtinu od roku 2006. Pracoval jsem v Indonésii, Belgii, Vietnamu, Tunisu, Barmě, Kolumbii a nyní v Praze. Učil jsem studenty od 3,5 roku a to jak všeobecnou angličtinu tak i přípravu na zkoušky. Mám certifikáty CELTA, DELTA a magisterský titul z Open University UK a take certifikát pro výuku mládeže. Když neučím, trávím většinu svého volného času se svými dcerami a mou úžasnou ženou. Praha je krásné město, tak doufám, že zde nějakou dobu zůstanu.

Jarmila Valkova, British Council teacher of English

Jarmila Valkova

Jazyky mě fascinují a ráda učím žáky, kteří mají motivaci a jsou zvídaví. Angličtinu vyučuju už více než 15 let. Nejraději mám přípravné kurzy ke zkouškám Cambridge English a kurzy pro dospělé. Na Karlově univerzitě v Praze vyučuju metodiku cizých jazyků a v rámci programu TEFL školím budoucí učitele. Ráda chodím na dlouhé procházky, cestuju a povídám si se zajímavými lidmi.

Sean Harper, British Council teacher of English

Sean Harper

Pocházím z jihovýchodní Anglie a procestoval jsem mnoho zemí. Než jsem přišel do Prahy, pracoval jsem jako instruktor potápění v Egyptě. Praha je od roku 2002 mým druhým domovem. Po celou dobu zde vyučuju angličtinu ve firmách a v ruzných institucích.

Luu Janockova, British Council teacher of English

Luu Janockova

Miluju to, co dělám a dělám to, co miluju – vyučuju angličtinu. Od roku 2013 jsem učila studenty z různých zemí světa v jazykových školách ve Spojeném království a v Praze. Ráda tančím, čtu, pletu a miluju bryndzové halušky.

Derek Bazanac

Před mnoha lety mi můj český kolega u nás doma líčil, o co je život v Praze lepší. Básnil o jídle, pivu, umění, přírodě... Poslouchal jsem to dva roky pořád dokola, až jsem sedl na letadlo, abych se o tom přesvědčil na vlastní kůži. To bylo v roce 1998 a od té doby žiju tady. Učil jsem angličtinu v různých městech od Liberce po Zlín a seznámil jsem se s téměř všemi kulturními zvyklostmi. Jen mě mrzí, že mi trvalo 2 roky, než jsem se rozhodl přijet.