Učitelé kurzů pro dospělé

Kvalitní učitelé jsou nejdůležitějším článkem úspěšného vzdělávacího procesu. Proto klademe velký důraz na to, aby všichni naši učitelé splňovali nejvyšší kvalifikační kritéria a měli dlouholetou zkušenost s výukou dospělých.

NAŠI UČITELÉ:

  • Všichni naši učitelé mají vysokoškolský titul v oboru vzdělávání. Mnozí z nich jsou držiteli certifikátu DELTA (Cambridge University) nebo Trinity College London DipTESOL.
  • Jsou velmi zkušení, všichni mají alespoň dvouletou praxi ve výuce angličtiny. 
  • Jsou odborníky na angličtinu.
  • Všichni jsou aktivně zapojeni do dalšího vzdělávání.

Poznejte některé z našich učitelů pro dospělé

Martin Stanley
Učitel angličtiny a koordinátor kurzů pro dospělé

Jsem rád, že jsem zase po delší době zpět v Praze.
V British Council mám na starosti především kurzy pro dospělé. Vedle výuky v těchto kurzech rád pracuji také s dětmi. Zajímají mě různé způsoby výuky slovíček a využití moderních technologií ve výuce.

Martin Stanley, učitel, British Council, Praha

Jason Hwang

Jsem Američan ze San Franciska a v České republice žiju a učím angličtinu už přes 9 let. Rád cestuju a ochutnávám různá jídla z různých zemí. 

Teď právě učím kurzy pro dospělé včetně přípravy ke zkouškám.

Jason Hwang, učitel, British Council, Prague

Ben Herbert

V roce 2005 jsem ukončil studium na univerzitě Brightonu. Než jsem se stal učitelem angličtiny, pracoval jsem čtyři roky v britském parlamentu.

Jako učitel jsem pracoval pro British Council v Jordánsku a Libyi. V České republice nyní učím studenty různých věkových skupin.

Ben Herbert, učitel, British Council, Prague

Jat Dhillon

Jat vyučuje v British Council především kurzy pro dospělé. Vede také speciální workshopy pro učitele, které jsou navrženy tak, aby praktickou a zábavnou formou pomáhaly učitelům oživit výuku. Své nadšení pro výuku angličtiny s využitím divadelních technik sdílí prostřednictvím workshopů pořádaných v Praze i dalších městech České republiky.

Jat Dhillon, učitel, British Council, Prague