Kvalitní učitelé jsou nejdůležitějším článkem úspěšného vzdělávacího procesu. Proto klademe velký důraz na to, aby všichni naši učitelé splňovali nejvyšší kvalifikační kritéria a měli dlouholetou zkušenost s výukou angličtiny.

NAŠI UČITELÉ:

  • Všichni naši učitelé mají vysokoškolský titul v oboru vzdělávání. Mnozí z nich jsou držiteli certifikátu DELTA (Cambridge University) nebo Trinity College London DipTESOL.
  • Jsou velmi zkušení, všichni mají alespoň dvouletou praxi s výukou angličtiny. 
  • Jsou odborníky na angličtinu.
  • Všichni jsou aktivně zapojeni do dalšího vzdělávání.

Učiteké kurzů angličtiny pro dospělé

Martin Stanley, učitel, British Council, Praha

Martin Stanley

Učitel angličtiny a koordinátor kurzů pro dospělé

Jsem rád, že jsem zase po delší době zpět v Praze.
V British Council mám na starosti především kurzy pro dospělé. Vedle výuky v těchto kurzech rád pracuji také s dětmi. Zajímají mě různé způsoby výuky slovíček a využití moderních technologií ve výuce.

Jason Hwang, učitel, British Council, Prague

Jason Hwang

Jsem Američan ze San Franciska a v České republice žiju a učím angličtinu už přes 9 let. Rád cestuju a ochutnávám různá jídla z různých zemí. 

Teď právě učím kurzy pro dospělé včetně přípravy ke zkouškám.

photo of Alicia Albertson , British Council teacher of English

Alicia Albertson

Do Prahy jsem přijela v roce 2016 a myslím, že už nikdy neodjedu - nejen proto, že Praha je nádherná, ale také proto, že tu mám skvělé studenty!

Ben Herbert, učitel, British Council, Prague

Ben Herbert

V roce 2005 jsem ukončil studium na univerzitě Brightonu. Než jsem se stal učitelem angličtiny, pracoval jsem čtyři roky v britském parlamentu. Jako učitel jsem pracoval pro British Council v Jordánsku a Libyi. V České republice nyní učím studenty různých věkových skupin.

Jaime Lilley, British Council teacher of English

Jaime Lilley

Pocházím z Los Angeles v Kalifornii. V Praze vyučuju angličtinu od roku 2004 a v posledních letech působím také jako lektorka kurzů pro učitele (CELTA a DELTA). Volný čas ráda trávím společně s manželem, synem a naší kočkou jménem Biscuit.

Liam Bunce, učitel, British Council, Prague

Liam Bunce

Učím kurzy pro dospělé jak v učebnách British Council tak i v ostatních výukových místech a ve firmách.
V Praze jsem od roku 2011, před tím jsem učil v Maďarsku a Číně. Pocházím z Bristolu ve Spojeném království, domova postaviček Wallace a Gromita.

Jarmila Valkova, British Council teacher of English

Jarmila Valkova

Jazyky mě fascinují a ráda učím žáky, kteří mají motivaci a jsou zvídaví. Angličtinu vyučuju už více než 15 let. Nejraději mám přípravné kurzy ke zkouškám Cambridge English a kurzy pro dospělé. Na Karlově univerzitě v Praze vyučuju metodiku cizých jazyků a v rámci programu TEFL školím budoucí učitele. Ráda chodím na dlouhé procházky, cestuju a povídám si se zajímavými lidmi.

Sean Harper, British Council teacher of English

Sean Harper

Pocházím z jihovýchodní Anglie a procestoval jsem mnoho zemí. Než jsem přišel do Prahy, pracoval jsem jako instruktor potápění v Egyptě. Praha je od roku 2002 mým druhým domovem. Po celou dobu zde vyučuju angličtinu ve firmách a v ruzných institucích.

Luu Janockova, British Council teacher of English

Luu Janockova

Miluju to, co dělám a dělám to, co miluju – vyučuju angličtinu. Od roku 2013 jsem učila studenty z různých zemí světa v jazykových školách ve Spojeném království a v Praze. Ráda tančím, čtu, pletu a miluju bryndzové halušky.

Derek Bazanac

Před mnoha lety mi můj český kolega u nás doma líčil, o co je život v Praze lepší. Básnil o jídle, pivu, umění, přírodě... Poslouchal jsem to dva roky pořád dokola, až jsem sedl na letadlo, abych se o tom přesvědčil na vlastní kůži. To bylo v roce 1998 a od té doby žiju tady. Učil jsem angličtinu v různých městech od Liberce po Zlín a seznámil jsem se s téměř všemi kulturními zvyklostmi. Jen mě mrzí, že mi trvalo 2 roky, než jsem se rozhodl přijet.