Zábavné a efektivní osnovy navržené odborníky British Council specializujícími se na výuku angličtiny u malých dětí.

Naše inovativní metodika je založena na hře a využívá animovaných postav studia Aardman, které je držitelem několika Oscarů. Děti se budou učit přirozeným způsobem prostřednictvím her a s využitím příběhů, jejichž hlavním hrdinou je beránek Timmy. S našimi kvalifikovanými učiteli se Vaše dítě bude cítit bezpečně a uvolněně, jako by bylo doma. 

ŠŤASTNÉ DĚTI SE UČÍ NEJLÉPE

Efektivní výuka musí být postavena na přirozené zvídavosti dětí. Musí využívat holistického přístupu a hry, aby odpovídala kognitivnímu, jazykovému, sociálnímu, emocionálnímu a fyzickému vývoji dětí.

Vaše dítě se bude učit angličtinu prostřednictvím příběhů, videí, písniček, pohybových aktivit, dramatizace, tvořivých činností a pomocí mnoha dalších aktivit. Naši učitelé využívají smysluplně zvolené herní aktivity, které poskytují dětem příležitost seznámit se s novým jazykem a naučit se jej.

U svého dítěte uvidíte skutečný pokrok. Naučí se základy angličtiny, zvýší si sebedůvěru, a to vše zábavnou formou.

Naši učitelé

Učitelé v programu Learning Time with Timmy jsou odborníci na výuku malých dětí, kteří:

  • mají odpovídající kvalifikaci pro výuku malých dětí
  • mají alespoň dvouletou praxi ve výuce angličtiny
  • absolvovali speciální školení pro učitele kurzů Learning Time with Timmy. 

Naši učitelé se seznámí s každým dítětem ve třídě. Naplánují hodiny tak, aby odpovídaly potřebám každého dítěte a každému dítěti umožní postupovat vlastním tempem.

Abychom zajistili co nejvyšší standard výuky angličtiny pro tuto věkovou kategorii, účastní se naši učitelé průběžně programů profesního rozvoje a vzdělávání. 

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ VÝUKY SVÉHO DÍTĚTE

Rodiče považujeme za partnery. Naši učitelé Vám budou poskytovat pravidelnou zpětnou vazbu a budou Vás informovat o pokroku Vašeho dítěte. Také Vám poradí, jak zajímavým způsobem navázat na výuku angličtiny v domácím prostředí. Je rovněž velmi důležité, abyste pozorovali, jak Vaše dítě využívá nové dovednosti doma.

Výuka probíhá v bezpečném prostředí 

Můžete se spolehnout na to, že naší prioritou je osobnostní rozvoj Vašeho dítěte, jeho bezpečí a pocit pohody, a to ve třídě i při využívání online nástrojů. 

Můžete být naprosto v klidu, protože naše oficiální postupy odpovídají nejpřísnějším anglickým standardům ochrany dětí, které patří mezi ty nejlepší na světě.