hands on keyboard online exams registration

Jednotlivci

KROK 1 - ONLINE REGISTRACE

  • Na zkoušky Cambridge English se můžete registrovat online v deseti zkouškových centrech po celé České republice. Při online registraci si nejprve vyberte z nabídky město a poté datum zkoušky. Před potvrzením registrace si přečtěte Podmínky (Terms and Conditions). 
  • V níže uvedené tabulce si vyberte typ, místo konání a termín zkoušky.
  • Nepřehlédněte: Termíny jednotlivých zkoušek se přestanou zobrazovat po ukončení registračního období nebo pokud byla jejich kapacita vyčerpána.

Select an exam below

Všeobecná angličtina

KROK 2 - PLATBA ZA ZKOUŠKU

  • Platba online: během registrace online můžete zaplatit kartou. 
  • Bankovní převod: 
Číslo účtu British Council: 

2048040318/2600 - Citibank (IBAN: CZ4926000000002048040318, BIC code: CITICZPX) 

Variabilní symbol se mění podle místa konání zkoušky: Praha: 9001, Brno: 9007Pardubice/Hradec Králové: 9012, Plzeň: 9008, České Budějovice: 9009, Ostrava/Frýdek-Místek: 9011, Olomouc: 9006, Jihlava: 9018, Zlín: 9019
Specifický symbol: datum narození kandidáta ve formátu ‘ddmmyyyy’
Zpráva pro příjemce: jméno kandidáta a název zkoušky 

KROK 3 - POTVRZENÍ PLATBY

  • Registrace je platná ve chvíli, kdy British Council obdrží vaši platbu.
  • Platba musí být připsána na účet British Council nejpozději poslední den řádného registračního období. Po připsání platby obdržíte e-mailem automatické potvrzení.

Instituce - hromadná registrace

Pro instituce nabízíme možnost hromadné registrace online prostřednictvím registračního portálu. O přístup do portálu je potřeba požádat e-mailem na adrese pcp.registration@britishcouncil.cz  Ve zprávě uveďte fakturační údaje společnosti, kontaktní osobu a e-mailovou adresu. Platba proběhne na základě faktury, kterou British Council vystaví dle přijaté registrace.

Pokud již máte vytvořen uživatelský účet a přihlašovací údaje, můžete se přihlásit do registračního portálu přes následující odkaz: http://esolb2b.britishcouncil.org/

Stáhněte si Průvodce online registrací pro instituce (viz níže), jednoduchý návod, jak zaregistrovat vaše kandidáty online.

Upozorňujeme, že každá instituce je povinna předem seznámit kandidáty s Podmínkami registrace (Terms and Conditions, ke stažení viz níže).