Advantage hero, image

Profesionální podpora, lepší výsledky 

Objevte svět příležitostí s Advantage, věrnostním programem British Council. Program Advantage ve spolupráci s Cambridge English poskytuje benefity školám a institucím, které registrují kandidáty na zkoušky Cambridge English v naší síti autorizovaných zkouškových center.

Jak mohu zaregistrovat kandidáty u British Council a připojit se k programu Advantage?

Začít s registrací na zkoušky Cambridge English a připojit se k programu Advantage je snadné. Provedeme Vás registrací studentů a postaráme se o veškerou administrativu kolem zkoušek. Pokud máte zájem o zaregistraci kandidátů na zkoušky Cambridge English s British Council, můžete vyplnit online přihlášku a začít využívat atraktivní členské výhody.

 Pokud máte zájem o registraci kandidátů na zkoušky Cambridge English s British Council, můžete vyplnit online přihlášku a začít využívat atraktivní členské výhody.

 Přihlaste se online

Po vyplnění přihlášky se s vámi spojíme a potvrdíme vaše členství. Členství v programu Advantage je zdarma a přihlásit se můžete kdykoli v průběhu roku.

Jakmile bude Vaše členství potvrzeno, můžete ihned začít využívat jeho výhody. Pošleme Vám uvítací balíček Advantage, který obsahuje marketingové materiály k propagaci Vašeho členství. Nedílnou součástí naší nabídky služeb jsou pravidelné newslettery, jejichž prostřednictvím budeme poskytovat aktuální informace o zkouškách a benefitech programu Advantage.

Proč se připojit k programu Advantage?

Výhodou členství je nabízená profesionální podpora, která pomáhá učitelům a studentům při cestě ke zkouškám z angličtiny. Našim členům nabízíme různé úrovně výhod. V praxi to znamená, že z úrovně Starter se můžete dostat až na úroveň Premium Plus. S vyšším počtem kandidátů získáváte lepší výhody jako poděkování za to, že si nadále vybíráte British Council jako svého partnera pro organizaci zkoušek.. 

Připojte se k programu Advantage ještě dnes a začněte využívat výhody členství

Flexibilní služby a podpora. Zatímco my se postaráme o organizaci zkoušek, Vy se můžete soustředit na to, co je pro Vás důležité. Členové mohou využívat služby a výhody, včetně slev, flexibilnější nabídky zkoušek, výukových materiálů pro studenty a učitele a marketingových materiálů. S vyšším počtem registrací na zkoušky získáte stále více výhod. 

Komu je program Advantage určen?

Program Advantage nabízíme školám, jazykovým centrům a dalším vzdělávacím organizacím a institucím, které registrují kandidáty ke zkouškám Cambridge English Qualifications v autorizovaném zkušebním centru British Council. Členové programu Advantage mají přístup k přípravným materiálům, které vašim studentům pomohou při skládání mezinárodně uznávané zkoušky z angličtiny.

Advantage pomáhá tisícům členů ve více než 50 zemích vzájemně se propojit a spolupracovat. Učitelé získají možnost se profesně rozvíjet a studenti se mohou účastnit mezinárodních kulturních výměn. Advantage také podporuje rodiče, kteří chtějí pomoci svým dětem s výukou angličtiny a přípravou na zkoušky.

Více o tom, jak členské výhody podporují školy, učitele, studenty a rodiče, se dozvíte v naší globální nabídce programu Advantage. V České republice nabízíme i další místní benefity, jako například slevy na zkoušky, zkoušky zdarma, každoroční setkání a další. Pro více informací nás kontaktujte na email advantage@britishcouncil.cz 

Jak funguje členství v programu Advantage?

Čím více kandidátů zaregistrujete, tím větší výhody získáte. Nabízíme čtyři úrovně členství:

  • Advantage Starter 
  • Advantage Standard 
  • Advantage Premium 
  • Advantage Premium Plus

 Úroveň členství závisí na počtu studentů, které každý akademický rok (září–srpen) zaregistrujete. Na začátku každého roku Vás budeme informovat o aktuální úrovni členství a upřesíme Vaše členské výhody. Novým školám a institucím, které se připojí k Advantage, bude nabídnuta úroveň členství podle počtu studentů, které u nás ihned zaregistrují, nebo budou přiřazené do první kategorie Starter. Více o tom, jak funguje náš věrnostní program, se dozvíte v podmínkách programu Advantage.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se registrace kandidátů nebo poskytovaných výhodách členství v programu Advantage, obraťte se na nás. Jsme tu, abychom Vám pomohli. advantage@britishcouncil.cz

Pokud máte o členství v programu Advantage zájem, můžete se kdykoliv a jednoduše zaregistrovat online na stránkách British Council

Registrace kandidátů a členství v programu Advantage

Naše podpora pro učitele, studenty a rodiče