Students looking at results

British Council má více než 80 let zkušeností s výukou angličtiny a organizací zkoušek. Pomohli jsme získat jazykové kvalifikace v angličtině lidem ve více než 130 zemích světa, kteří tak mohli naplno rozvinout svůj potenciál. British Council má opravdu bohaté zkušenosti s administrací zkoušek. Pokud se rozhodnete jazykovou zkoušku vykonat u nás, bude o vás dobře postaráno.

Níže uvádíme několik důvodů, proč miliony lidí skládaly zkoušku IELTS s British Council.

  • Odborná podpora: díky videím, publikacím a online interaktivním kurzům budete mít přístup k těm nejlepším přípravným materiálům, které vám pomohou dosáhnout dobrého výsledku.
  • Bezplatné zdroje: Road to IELTS je oblíbený online přípravný kurzem z dílny British Council; když se ke zkoušce IELTS přihlásíte u nás, získáte 30 hodin bezplatného školení.
  • Široká nabídka termínů a zkouškových míst: máme přes 500 zkouškových center ve více než 100 zemích světa, díky čemu si můžete vybírat ze široké nabídky míst a termínů pro vykonání zkoušky.
  • Jednoduché přihlášení: zkoušku IELTS si můžete zarezervovat online a využít některé z platebních možností v eurech.
  • Rychlé výsledky: garantujeme vám, že k výsledkům budete mít online přístup do 13 dnů od vykonání zkoušky.
  • Speciální podmínky: vaše schopnosti v anglickém jazyce budou hodnoceny objektivně nehledě na případné speciální potřeby. Kontaktujte nás pro více informací o tom, jaké zvláštní podmínky vám u zkoušky můžeme zajistit. Mějte prosím na paměti, že je potřeba doložit lékařské potvrzení, které nesmí být starší dvou let.