Prohlédněte si širokou nabídku bezplatných online výukových materiálů od British Council.

Učte se anglicky 

Učte se anglicky online na stránkách British Council. Naše bezplatné internetové stránky pro dospělé studenty obsahují stovky audio a video nahrávek, textů a přes 2000 interaktivních cvičení. Pokud se zaregistrujete, budete moci na stránky přispívat, být v kontaktu s ostatními uživateli a bezplatně stahovat různé materiály.

Stránky LearnEnglish

Hrajte si a učte se anglicky

Anglicky se můžete naučit i zábavným způsobem pomocí her a vtipů. V nabídce najdete velké množství různých her, které vám pomohou s procvičováním angličtiny nebo mohou sloužit jen pro zábavu. Také nabízíme stovky kreslených vtipů pro pobavení i vzdělávání.

Stránky LearnEnglish: Fun & Games (zábava a hry)

Učte se anglicky s audio a video nahrávkami

Nabízíme vám velké množství audio a video materiálů k procvičování angličtiny. Tyto materiály zahrnují podcastové příběhy, audio seriál, televizní programy zaměřené na výuku angličtiny, které jsme pro vás vyrobili ve spolupráci s BBC, a videa, která ukazují, jak se správně vyjadřovat v různých situacích.

Stránky LearnEnglish: Listen & Watch 

Výuka angličtiny pro děti

Internetové stránky LearnEnglish Kids jsou určeny dětem ve věku 5-12 let. Stránky nabízí online hry zaměřené na slovní zásobu a gramatiku, písničky, příběhy, videa a různé aktivity, jejichž cílem je rozvoj základních jazykových dovedností. Stránky LearnEnglish Kids ocení také učitelé, kteří zde najdou stovky bezplatných materiálů připravených k vytisknutí, a rodiče, kteří chtějí svým dětem pomoci s angličtinou, ale neví, jak na to.

Stránky LearnEnglish Kids

Výuka angličtiny pro mládež

Internetové stránky LearnEnglish Teens jsou navrženy speciálně pro věkovou skupinu 13-17 let. Tyto stránky nabízejí jazyková cvičení, tipy pro zkoušky a pomoc s gramatikou a slovní zásobou. Najdete zde také zábavné aktivity, videa, hry a hádanky.

tránky LearnEnglish Teens

Obchodní angličtina

Anglicky se již domluvíte, ale chtěli byste se zdokonalit v obchodní angličtině? Chtěli byste zjistit, zda vaše obchodní angličtina odpovídá reálnému světu? Chcete se ucházet o práci, kde komunikačním jazykem je právě angličtina? Máme pro vás ty správné zdroje, díky kterým se můžete v obchodní angličtině zdokonalit.

Stránky LearnEnglish: Business & Work

Učte se anglicky při fotbale

Pokud se učíte anglicky a zajímá vás fotbal, internetové stránky Premier Skills English vám pomohou vylepšit angličtinou a zároveň zjistíte zajímavá fakta o klubech a hráčích nejvyšší anglické fotbalové soutěže. Dozvíte se také zajímavosti o jednotlivých zápasech a pravidlech fotbalu, můžete si zahrát hry a vyzkoušet různé kvízy.

Stránky Premier Skills English