Zlepšete si angličtinu s našimi zábavnými vzdělávacími aplikacemi! Tyto hry, podcasty, videa a kvízy jsou určeny pro celou rodinu a pomohu vám při studiu angličtiny doma i na cestách. 

IELTS Word Power

Připravte se na zkoušku IELTS! Vyberte si z více než 100 otázek v 11 kategoriích, témata zahrnují oblasti od vědy a techniky po zaměstnání a obchodní sféru.

Verze pro: Android

Johnny Grammar’s Word Challenge

Kolik otázek z oblasti anglické gramatiky dokážete správně zodpovědět během 60 vteřin? Mistr kvízů jménem Johnny Grammar otestuje vaše hláskování, slovní zásobu a gramatiku. Tato aplikace obsahuje běžná témata ve třech úrovních obtížnosti. 

Verze pro: iOS Android 

LearnEnglish Audio and Video

Poslouchejte, sledujte a procvičujte si anglickou konverzaci na každodenní témata. Každé video a podcast je doplněno audio přepisem a cvičeními.

Verze pro: iOS Android Windows Phone 8 

LearnEnglish Elementary Podcasts

Procvičte si poslech a slovní zásobu. Naši hosté vypráví o životě ve Spojeném království. Všechny podcasty jsou doplněny audio přepisem a cvičeními.

Verze pro: iOS Android 

LearnEnglish Grammar (britská angličtina)

Zdokonalte si anglickou gramatiku. V naší interaktivní cvičebnici gramatiky najdete přes tisíc položek. Cvičení pro všechny jazykové úrovně.

Verze pro: iOS Android WP8 
Americká angličtina pro: iOS Android

LearnEnglish GREAT Videos

Tato video aplikace pro procvičení poslechu obsakuje 24 krátkých videí na téma britská kultura. Dozvíte se, jak se angličtina vyvíjela, vezmeme vás do londýnských muzeí a za dalšími britskými památkami.

Verze pro: iOS Android

LearnEnglish Kids: Phonics Stories

Aplikace plná veselých příběhů o vesmírných špiónech vám pomůže se správnou výslovností. Každý příběh je zaměřen na procvičení určitých zvukových skupin a je doplněn slovníčkem a hrami. Příručka pro rodiče vám poradí, jak se učit anglicky se svými dětmi.

Verze pro: iOS (pouze pro iPad)

LearnEnglish Kids: Videos

Tato video aplikace nabízí oblíbené dětské příběhy (např. O červené karkulce) a je doplněna zvukovým přepisem. Příručka pro rodiče vám poradí, jak se učit anglicky se svými dětmi.

Verze pro: Android (Google Play) | Android (Amazon App Store)

LearnEnglish Sports World

Najděte a správně napište slova se sportovní tematikou. Naučte se stovky nových slovíček ze sportovního prostředí, včetně názvů disciplín a odborného názvosloví.

Verze pro: iOS 

Premier Skills

Skvělá aplikace pro fanoušky fotbalu. Naučte se fotbalovou terminologii pomocí interaktivních kartiček.

Verze pro: iOS