Online lekce v přímém přenosu | Osobní studijní plány | Odborní učitelé | Předplaťte si dnes

Přizpůsobte si svou výuku pro sebe, vyberte si vlastní harmonogram lekcí a pracujte na sobě v součinnosti s učiteli British Council a studenty z celého světa. Kurzy English Online byly navrženy odborníky tak, aby zlepšily Vaši úroveň angličtiny.

  • Přizpůsobte svou výuku sobě a stanovujte si studijní cíle.
  • Vyberte si svůj harmonogram lekcí a sledujte svůj pokrok pomocí naší výukové platformy světové třídy.
  • Spojujte se a komunikujte s globálním společenstvím odborných učitelů Britské rady a studentů formou padesátipětiminutových přímo přenášených a interaktivních online lekcí.
  • Nechejte si své naučené dovednosti certifikovat a British Council Vám vystaví certifikát pokroku uznávaný zaměstnavateli na celém světě.

Začněte sedmidenní bezplatnou zkouškou

Vytvořte si harmonogram výuky, který bude flexibilní a vhodný pro Váš rozpočet a životní styl. Vyberte si předplatitelský plán a začněte hned dnes.

Silver  Gold Platinum
5 lekcí měsíčně 10 lekcí měsíčně 15 lekcí měsíčně
Padesátipětiminutové online lekce Padesátipětiminutové online lekce Padesátipětiminutové online lekce
Stoprocentně online učení na stolním počítači nebo tabletu Stoprocentně online učení na stolním počítači nebo tabletu Stoprocentně online učení na stolním počítači nebo tabletu
Zapište se hned dnes
Zapište se hned dnes na bezplatnou zkoušku
Zapište se hned dnes na bezplatnou zkoušku

Co se ve svém kurzu budete učit

S English Online si můžete stanovovat své cíle výuky a vybírat z široké nabídky lekcí, od pracovní angličtiny přes běžnou každodenní angličtinu až po lekce k zlepšování Vaší gramatiky, mluvy, výslovnosti a dalšího.

Studujte pomocí naší interaktivní platformy a připojujte se do globální třídy s 10 studenty právě tehdy, kdy se Vám to bude hodit. Sledujte svůj pokrok prostřednictvím testů a hodnocení a budete dostávat aktuální zpětnou vazbu od svých učitelů.

Naše kurzy jsou nejvhodnější pro studenty se znalostmi angličtiny na úrovni blížící se středně pokročilé a vyššími. Jestliže si nejste jist, jaká Vaše úroveň angličtiny vlastně je, nemějte obavy – s English Online si můžete udělat bezplatný test úrovně.