Člověk užívající EnglishScore Tutors na počítači

Osobní přístup – když jej potřebujete

Zdokonalte si své dovednosti v oblasti anglického jazyka zábavným a interaktivním způsobem za pomoci naší vynikající a Vašim potřebám přizpůsobené služby osobního vyučujícího. Bez ohledu na to, čeho chcete se svou anglickou vzdělaností dosahovat, náš vyučující Vám pomůže k úspěchu – bude Vám poradcem, trenérem i průvodcem.

Co je to EnglishScore Tutors?

EnglishScore Tutors je služba osobní výuky nabízející třicetiminutové individuální online lekce angličtiny s učiteli schválenými Britskou radou (British Council). Ať už se angličtinu učíte pro svou kariéru, pro osobní rozvoj, nebo na cesty, EnglishScore Tutors představuje zábavný a interaktivní způsob, jak rozvinout potřebné dovednosti. 

Naši vysoce kvalifikovaní učitelé vytvoří studijní plán, v rámci kterého se zaměříte na dosažení svých cílů, a jakožto mentoři Vám stanoví tempo a přístup, které pro Vás budou nejvhodnější. Lekce jsou konverzační a jsou navrženy tak, abyste začali sebevědomě mluvit.

Osobní a flexibilní výuka

Naše individuální relace jsou dokonale přizpůsobeny Vašim potřebám; vyberete si téma nebo dovednost, které potřebujete vylepšit, nebo si vyberete z výukového plánu. Jestliže si nebudete jisti, můžete využít odborná doporučení svého učitele. Po každé lekci Vám Váš učitel sdělí podrobnou zpětnou vazbu o Vašem výkonu.

Naši učitelé jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – včetně víkendů a svátků – takže lekce si můžete naplánovat na dobu, která je pro Vás příhodná.

Začínáme

  • Zaregistrujte se na svou první lekci za 1€
  • Absolvujte krátký test, aby se s Vámi Váš učitel mohl seznámit
  • Vyberte si svého učitele a naplánujte svou první lekci
  • Získejte podrobnou zpětnou vazbu a osobní výukový plán

Není třeba nic stahovat. Jediné, co potřebujete, je počítač, Google Chrome, webová kamera, mikrofon a připojení k internetu.

Po své první lekci získáte přístup k plně personalizovanému plánu výuky – včetně gramatiky a témat hovoru – na kterém budete se svým učitelem pracovat. Další třicetiminutové lekce si můžete rezervovat u svého učitele v balíčcích po 3, 10 nebo 20.

Učte se od nejlepších

Naši vyučující mají unikátní zkušenosti předurčující je k tomu, aby chápali, jaké dovednosti v oblasti anglického jazyka jsou potřebné k úspěchu na jakémkoli moderním pracovišti. Každý vyučující je držitelem učitelské kvalifikace a mimoto pracoval v profesionálním prostředí se zkušenostmi v různých oborech, jako je například bankovnictví, marketing, prodej, personalistika a další.

S našimi učiteli se můžete setkat na jejich krátkých video prezentacích, abyste se lépe seznámili s jejich profesní zkušeností, vzděláním a přízvukem.

Náš systém Vám pomáhá zůstat na správné cestě, sledovat Váš pokrok a dosahovat Vašich cílů.