IELTS je mezinárodní zkouška pro mezinárodní mobilitu. Více než 10 000 organizací na celém světě uznává výsledky zkoušky IELTS v oblasti vzdělávání, zaměstnanosti, přistěhovalectví, vysokoškolských studií, na úrovni vládních institucí a úřadů práce. Potřebujete-li ohodnotit jazykové dovednosti současných či budoucích studentů nebo zaměstnanců, je zkouška IELTS tou správnou volbou.  

Zkouška IELTS nabízí spolehlivý způsob, jak: 

  • najít zaměstnance a studenty se správnou úrovní anglického jazyka. 
  • posoudit úroveň angličtiny u studentů, když žádají o účast v programech mezinárodní mobility. 
  • umožnit studentům získat nejoblíbenější mezinárodní zkoušku z angličtiny na světě přímo v místě studia a získat výhodu na dnešním konkurenčním trhu práce.

Jak se stát organizací, který uznává zkoušku IELTS

Ke zviditelnění vaší organizace budoucím zájemcům můžete přispět tím, že požádáte o statut orgnizace uznávající zkoušku IELTS. Vaše organizace obdrží bezplatné zařazení do seznamu institucí zveřejněných na stránce who accepts IELTS.  Všechny webové stránky IELTS vám zaručí, že se o vás budoucí uchazeči o zkoušku dozvědí. 

Kontaktuje náš tým v České republice, který vám ochotně pomůže odpovědět na otázky ohledně postupu, jak se stát organizací uznávající IELTS. 

Případně můžete zažádat online. Vyplnit registrační formulář s údaji, které o vás potřebujeme znát, vám zabere pouze několik málo minut. O tom, zda byla vaše žádost byla úspěšná, vás budeme informovat během 14 dnů.

Informujte své kandidáty o IELTS

Zájemci o studium na vaší škole by měli vědět, jaký výsledek zkoušky IELTS od nich budete požadovat. Proto doporučujeme publikovat vámi požadované IELTS skóre na vašich webových stránkách. Tyto informace pomohou uchazečům v jejich rozhodnutí, zda se ucházet o studium. Vám pomůže zefektivnit proces přijímacího řízení a snížit počet dotazů, na které budete muset odpovídat.

Náš tým v České repulice vám poskytne oficiální logo IELTS, které si můžete umístit na své webové stránky. Pro více informací nás prosím kontaktujte

Také si můžete stáhnout příručku IELTS guide for prospective recognising organisations.