IELTS materiály pro učitele

Máme více než 75 letou zkušenost s výukou angličtiny, takže vám můžeme pomoci v přípravě studentů, aby dosáhli co nejlepších výkonů. Společným úsilím uděláme vše pro to, aby studenti získali IELTS skóre, které přesně odráží úroveň jejich angličtiny. Naši odborníci vyvinuli širokou škálu materiálů pro učitele, které podporují studenty v jejich přípravě na zkoušku IELTS.

Online přípravný materiál Road to IELTS

Road to IELTS je nástroj vhodný pro výuku, který může zařadit mezi materiály používané v přípravných kurzech IELTS. Online materiál je jednoduše přístupný i pro studenty, kteří jej mohou využívat ke své vlastní přípravě na zkoušku.

Ze zkušnosti víme, že kandidáti při zkoušce uspějí lépe, když vědí, co mohou očekávat. Road to IELTS jim poskytne jedinečnou výhodu. Zahrnuje 120 hodin intenzivní práce ve čtyřech částech testu: čtení, psaní, poslech a mluvený projev. Road to IELTS pomáhá studentům rozvíjet dovednosti tak, aby u zkoušky uspěli. Klíčové je, že program simuluje reálné prostředí testu, umožňuje studentům sledovat videa v části mluveného projevu a procvičovat se v daném časovém limitu.

Jak mi může Road to IELTS pomoci jako učiteli? 

Vaše škola může obdržet licenci k Road to IELTS. Výhody pro vás jako učitele zahrnují: 

  • Přístup pro všechny studenty do online studijního materiálu Road to IELTS
  • Schopnost sledovat pokrok studentů a vytvořit na míru studijní programy přizpůsobené jejich individuálním potřebám 
  • Okamžitá zpětná vazba k výkonu vašich studentů 
  • Rady a tipy, které studentům pomohou se zlepšit a pochopit, kde dělají chyby 
  • Materiál vytvořený na základě reálných IELTS úkolů, který pomůže rozvíjet sebedůvěru vašich studentů

Volný přístup v rozsahu 10 hodin do Road to IELTS a vlastní zkušenost, jak mohou on-line přípravné materiály pomoci studentům.

Zde si prohlédněte naše IELTS materiály k procvičování.     

IELTS workshopy pro učitele

Nabízíme školení a podporu pro učitele, kteří potřebují připravit studenty na zkoušku IELTS. Workshopy jsou navrženy tak, abyste získali všeobecný přehled o zkoušce, a rovněž se zaměřují na specifické oblasti, např. jak zlepšit dovednosti studentů v písemném projevu. Tyto workshopy jsou bezplatné.

Na vyžádání jsme schopni vytvořit semináře na míru, aby vyhovovalyvašim potřebám i potřebám vašich studentů.

Nabízíme také školení pro akademické pracovníky, kteří si chtějí prohloubit své znalosti o IELTS. 

Více se o seminářích pořádaných ve vašem okolí dozvíte na stránce Semináře pro učitele, případně nás kontaktujte nebo se přihlašte k odběru newsletteru.