hromadná registrace on line

On-line registrace pro instituce 

Registrovat své kandidáty na zkoušky Cambridge English (kromě YLE) můžete hromadně prostřednictvím našeho Preparation Centre Portal. Chcete-li získat přístup k tomuto portálu, kontaktujte nás, prosím, e-mailem

Následně Vám zašleme jednoduchý návod, jak s tímto portálem pracovat. Tuto příručku si můžete stáhnout (viz spodní část stránky). 

Než nám pošlete registrace prostřednictvím tohoto portálu, ujistěte se, že vy i vaši kandidáti znáte podmínky registrace (podmínky obsahují informace o focení v den zkoušky, rozpis zkoušek, zásady vrácení peněz, speciální požadavky na zkoušku a další důležité informace).

Pro kandidáty se speciálními požadavky na zkoušku má Cambridge dřívější uzávěrku registrací, je proto nutné tyto kandidáty zaregistrovat s dostatečným předstihem. V případě potřeby nás kontaktujte. 

Dva typy zkoušek, které pro vás můžeme zorganizovat.

  1. Můžete se zaregistrovat na veřejný zkouškový termín v British Council nebo v partnerských registračních centrech po celé republice. Zkoušky pořádáme pravidelně v průběhu celého roku na mnoha místech České republiky. Vaši studenti budou skládat zkoušku s ostatními kandidáty, kteří se registrovali samostatně nebo byli registrováni jinými učiteli a školami. Zkouška se bude konat v prostorách zajištěných British Council.
  2. V případě zájmu a za splnění podmínek stanovených British Council, může škola či instituce požádat o možnost organizovat zkoušky pro své studenty/zaměstnance ve vlastních prostorách. Každá taková žádost bude posuzována individuálně s ohledem na typ zkoušky, počet kandidátů, termín a místo konání.

Za účelem zajištění vysoké kvality administrace a průběhu zkoušky musí být všechny prostory, ve kterých administruje zkoušky British Council, v souladu s oficiálními standardy pro místa konání zkoušek. Jestliže vaše prostory těmto standardům odpovídají, prosím, kontaktujte nás.