EX - CE resources for teachers

Jsme tím nejlepším místem, kde se můžete učit anglicky. Angličtinu s námi studují lidé z celého světa v kurzech, které jsou organizoványh v našich výukových centrech, nebo prostřednictvím bezplatných online materiálů určených jak pro učitele, tak i pro studenty. Získáte u nás sebedůvěru a jazykové dovednosti, které jsou zapotřebí pro efektivní komunikaci v angličtině. Pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů, neboť máme více než 70 let zkušeností s výukou angličtiny.

Naše webové stránky jsou určeny pro dospělé i děti na celém světě a nabízí rovněž cennou podporu učitelům.

LEARNENGLISH

Naučte se anglicky online na webových stránkách British Council. Naleznete zde hry, příběhy, poslechové aktivity a gramatická cvičení, které vám zdarma pomohou zdokonalit jazykové dovednosti. 

V sekci Listen & Watch naleznete mnoho nových poslechových aktivit a videí. V sekci Business & Work jsou pak materiály zaměřené na rozvoj profesních jazykových dovedností. K dispozici je rovněž nová sekce Gramatika a nové procvičovací materiály ke zkoušce IELTS.

Pokud máte zájem o materiály určené zejména pro děti a mládež, navštivte stránky Learn English Kids nebo Learn English Teens. 

Staňte se členem, abyste mohli na webové stránkáy napsat svůj komentář, položit otázku nebo získávat rady ohledně angličtiny.

TEACHINGENGLISH

TeachingEnglish je výchozím bodem pro učitele, školitele a ty, kteří jsou nějakým způsobem zapojeni do výuky angličtiny.

Na těchto webových stránkách jsou k dispozici ke stažení bezplatné výukové materiály od krátkých aktivit až po kompletní výukové plány určené pro výuku dětí i dospělých. Rovněž jsou zde články o různých aspektech výuky a bezplatné materiály určené pro další vzdělávání učitelů.

Nezapomeňte se registrovat na stránkách TeachingEnglish. Budete tak moci spolupracovat s ostatními, přidávat vlastní komentáře a stahovat materiály k přípravě na zkoušky. Členství vám umožní:

• vytvořit si vlastní profil a připojit se k mezinárodní online komunitě,

• pokládat otázky našim autorům, učitelům a dalším uživatelům,

• bezplatně stahovat materiály pro vzdělávání učitelů,

• přednostně získávat nové materiály.

LEARNENGLISH MOBILE

British Council vydal sadu mobilních aplikací jako doplněk pro studium angličtiny. Tyto aplikace umožňují: 

• poslouchat a sledovat konverzace v reálných kontextech, a tím si zdokonalit poslechové schopnosti,

• nahrávat a učit se nová slovíčka pomocí aplikace zaměřené na slovní zásobu,

• procvičovat gramatiku prostřednictvím interaktivních gramatických cvičení,

• vyzkoušet si slovní hry nebo vyzvat své přátele k soutěžím,

• pomoci dětem procvičovat výslovnost a sledovat pohádky na mobilních zařízeních.

Aplikace British Council jsou vhodné pro studenty angličtiny všech věkových kategorií včetně dětí. Zjistěte více informací o našich aplikacích, které jsou k dispozici na iTunes Store, Google Play, BlackBerry App World a Windows Store. Při jvyhledávání aplikací v těchto obchodech zadejte „British Council“.