Vstupní test pro kurzy angličtiny - (mládež 11 - 17)

Vzhledem ke zvýšeným bezpečnostním opatřením není v současné době možné realizovat prezenční vstupní test na naší pobočce v Praze. Proto jsme pro Vás připravili dočasnou náhradní online variantu:

Za účelem registrace na jazykový kurz, prosím, zašlete na email info@britishcouncil.cz název absolvovaného vstupního testu, jeho výsledek a jméno dítěte, které chcete přihlásit. Náš zákaznický servis se s Vámi spojí a doporučí Vám vhodný kurz na základě jazykové úrovně dítěte.

STANDARDNÍ POSTUP PLATNÝ BEZ ZVÝŠENÝCH BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ (dočasně pozastaveno):

Krok 1 - Rezervujte si datum a čas vašeho vstupního testu

Vstupní test, který může být veden rodilým mluvčím, je bezplatný a nezávazný. Před zápisem do kurzu angličtiny ho musí absolvovat všichni noví studenti starší 11 let, abychom vám mohli doporučit nejvhodnější kurz.

Pomocí rezervačního systému níže můžete najít vhodné datum a čas vašeho vstupního testu, který budete absolvovat na naší pobočce British Council v Praze. Termíny vstupních testů jsou doplňovány průběžně. V případě, že není k dispozici žádný volný termín, navštivte, prosím tyto stránky později.  

KROK 2 - Absolvujte vstupní test na naší pobočce v Praze

Písemný test a ústní část budou travat přibližně 60 až 90 minut.

KROK 3 - Doporučíme Vám vhodný typ kurzu

Výsledky vstupního testu nám pomohou doporučit vhodný typ kurzu pro Vaše dítě. Rezervaci a platbu za kurz můžete provést na naší pobočce. (Od 12. května 2020 nepříjímáme na recepci British Council platbu v hotovosti.)

MĚJTE, PROSÍM, STRPENÍ, NAČÍTÁNÍ REZERVAČNÍHO SYSTÉMU MŮŽE CHVÍLI TRVAT.