"Já jsem byla s British Council vždy spokojená. Jedna z mála jazykových škol, které maji pobočky na celém světě a nabízí mezinárodně uznávané zkoušky."
Studentka kurzu pro dospělé, 2020 - převzato z našeho Facebooku

"Dovoluji si Vám poděkovat za příjemné čtyři podvečery strávené ve Vaší společnosti. Intenzivní kurz angličtiny utekl velmi rychle, až mi z toho bylo smutno. Pro učitelku Ludmilku bych chtěla doplnit mé včerejší hodnocení, že se mi kurz velmi líbil a splnil mé očekávání. Tato forma výuky je pro mě velmi komfortní, neboť mohu studovat v pohodlí domova a mám ušetřen čas strávený na cestě, zejména pokud je nastaven čas výuky, kterému je nutno se přizpůsobit. V případě, kdy jsem celodenně v Praze a mohu si nastavit čas výuky je osobní kontakt zpestřením a ráda jej využiji. Pokud British Council bude pořádat další intenzivní kurzy určitě nabídky využiji. Výuka byla vedena profesionálně a byla pestrá a zábavná. Oceňuji, že byla zadávána domácí příprava. Bylo mi potěšením s Vámi studovat."
Studentka intenzivního online kurzu, 2020 (komentář z našeho FB profilu)

„Vybral jsem si kurz pro dospělé v British Council, protože mám rád angličtinu a chci se v ní zdokonalit. Pro British Council jsem se rozhodl proto, že jsem byl velmi spokojen s kvalitou jejich kurzů organizovaných v ZŠ Mládí, kam chodí mé děti."  
Student kurzů pro dospělé, 2014

„Kurz je velmi přínosný, podařilo se mi omezit chyby v písemném projevu a konečně jsem získal odvahu mluvit na veřejnosti.“

„Hodiny se mi líbí, protože se učíme skutečnou angličtinu ve skutečných situacích.“