Are you a business

Evening Advanced Business je krátký večerní kurz pro zaneprázdněné obchodní manažery či jiné pracovníky v oblasti obchodu, kteří potřebují rozšířit znalosti angličtiny. 

Díky aktivitám zaměřeným na rozvoj mluveného projevu a poslechu, budete mluvit plynuleji a budete schopni se přesněji a efektivněji vyjádřit v kontaktu s Vašimi kolegy a klienty. Zlepšíte rovněž svou gramatiku a rozšíříte slovní zásobu pro praktické využití během Vaší pracovní činnosti.

Prostřednictvím analýzy reálných pracovních situací a palety praktických cvičení, zlepšíte Vaši schopnost psát emaily, vést telefonické hovory, účastnit se jednání či diskusí a prezentovat. 

Mezi tématy, se kterými se setkáte, nebudou chybět: making connections, change, risk, teamwork, performance, resources. leadership, persuasion a další.

Průběžná registrace znamená, že nemusíte čekat na začátek kurzu, ale můžete se do něj zapojit kdykoli v průběhu trimestru!

 

Informace o kurzu

 • jazyková úroveň

  Advanced (C1)

 • organizace výuky

  2 x 60 minut týdně
  Maximálně 14 studentů ve třídě

 • jak se přihlásit

  Objednejte se na vstupní test

 • Cena

  7.560 CZK / 11 týdnů
  Kurzy v 1. trimestru trvají 13 týdnů, v 2. trimestru 11 týdnů a ve 3. trimestru 12 týdnů. Celková délka kurzu za celý školní rok zůstává 36 týdnů. 

Kurzy, Praha 1
British Council

úroveň

dny

čas

Advanced (C1) pondělí / středa 18.00 - 19.00

Kurzy v 1. trimestru trvají 13 týdnů, v 2. trimestru 11 týdnů a ve 3. trimestru 12 týdnů. Celková délka kurzu za celý školní rok zůstává 36 týdnů.