Studentka během části poslechové části zkoušky IELTS
Date
Pátek 23. března 2018 -
16:00 do 19:15
Místo konání
British Council, Praha

Chcete se zdokonalit ve všeobecném písemném anglickém projevu?
British Council nabízí zaregistrovaným kandidátům na zkoušku IELTS - Akademický modul, účastnit se 3hodinového semináře: 

Worried about the IELTS writing paper?
Seminář se zaměří na část zkoušky - IELTS Writing Paper ( Academic - Parts 1 and 2), získáte praktické tipy, rady a informace o dalších materiálech, které vám mohou během zkoušky pomoci. Seminář je určen kandidátům, kteří chtějí dosáhnout skóre 6 – 9 v akademickém modulu. V případě zájmu o General Writing Paper nás kontaktujte.  

CO SE NA SEMINÁŘI DOZVÍTE? 

  • jak vypadá skutečná zkouška
  • jak se část Writing hodnotí
  • jak správně porozumět zadání a jak ho zpracovat
  • jak si správně rozvrhnout daný čas

POPLATEK: 600,- Kč

Počet míst je omezen, tak neváhejte s registrací.

..............................................................................................................................................................

Navíc, k tomuto písemnému semináři nabízíme další 60ti minutový seminář - SPEAKING SEMINAR, plný tipů a informací, které vám mohou pomoci během ústní části zkoušky. Můžete se tedy zúčastnit pouze této části (400 Kč) nebo v bloku, spolu s písemnou částí (600 Kč + 350 Kč = 950 Kč). 

Writing Seminar: 16.00 – 19.15                            

Speaking Seminar: 19.15 – 20.15

Přednášející

Shane Egan, British Council teacher of English

Shane Egan

Pocházím z Irska. Když mi bylo 17 let, odjel jsem do USA, kde jsem pracoval jako kuchař. Od té doby jsem měl různá zaměstnání v různých zemích zvěta. Například v New Orleans jsem hrál na kytaru, v Oslu jsem prováděl turisty po místech spojených s literaturou. Moc se mi také líbilo v Bukurešti. Odtamtud jsem přišl do Prahy. Miluju Prahu v zimě - dokonce jsem se v zimě v Praze ženil. Chaldné počasí a vřelí lidé - skvělá kombinace!