Muž a žena se dívají na obrazovku počítače

KROK 1: KONTAKTUJTE NÁS

Pokud máte zájem o kurzy na míru pro Vás nebo Vaši společnost, potřebujete více informací, chcete si zarezervovat vstupní test nebo si vyžádat nabídku, kontaktujte nás. 

KROK 2: ANALÝZA POTŘEB

Společně stanovíme výukové potřeby Vaší organizace a předložíme Vám odpovídající návrh vzdělávacího plánu. Ozvěte se nám e-mailem, telefonicky, případně si domluvíme schůzku dle Vašich dispozic. 

KROK 3: ROZŘAZOVACÍ TEST

Studenti absolvují rozřazovací test, na jehož základě stanovíme jejich úroveň znalosti angličtiny. Před začátkem kurzu jsou podle výsledků rozřazovacího testu jasně stanoveny cíle, takže můžete dobře sledovat, zda se naplňují Vaše očekávání a zda je dosaženo stanovených cílů. 

KROK 4: plán výuky A SMLOUVA

Zašleme Vám návrh plánu výuky společně s popisem kurzu. Seznámíte se s navrženým harmonogramem a cenou. Jakmile vše odsouhlasíte, připravíme smlouvu.

KROK 5: HODNOCENÍ A zpětná vazba 

Během i po skončení každého kurzu poskytujeme jednotlivcům i skupinám zpětnou vazbu. Součástí všech kurzů je operativní plánování, abychom zajistili maximální návratnost Vašich investic.

KROK 6: závěrečná ZPRÁVA A OSVĚDČENÍ

Každý účastník, který absolvuje alespoň 75 % kurzu, obdrží individuální zprávu a osvědčení o absolvování kurzu British Council. Zpráva detailně popisuje pokrok, jakého daný absolvent dosáhl a doporučení pro další studium.