lektor obchodní angličtiny British Council probírá firemní požadavky na výuku, muž s učebnicí se opírá o zábradlí

Firemní kurzy British Council jsou vysoce personalizované, flexibilní a individuální programy, díky kterým dosáhnete osobního i profesního růstu.

Na základě osobní konzultace a pomocí bezplatného rozřazovacího testu a testovacího systému Aptis Vám pomůžeme definovat a nastavit vzdělávací cíle. Následně podle Vašich potřeb a požadavků připravíme vhodný program. Budete si moci vybrat z nabídky modulů, které jsou speciálně navrženy pro firemní klientelu British Council.

Pravidelně budete dostávat průběžné hodnocení a zpětnou vazbu. Váš učitel Vám poradí, jak dosáhnout zlepšení v jednotlivých oblastech a poradí Vám, které webové stránky a materiály můžete využívat. 

Po absolvování kurzu bude Vaše anglická komunikace v odborných kruzích mnohem jistější a efektivnější. 

Domluvte se s naším koordinátorem firemních kurzů na sestavení výukového programu podle Vašich konkrétních potřeb. Vyberte si z nabídky základních modulů, přidejte další lekce nebo semináře z naší široké nabídky a přizpůsobte si tak kurz svým potřebám. Postupujte krok za krokem podle našeho průvodce.

Realizujeme výuku a kurzy pro skupiny i jednotlivce ve Vašich prostorách nebo v učebnách British Council.

NAŠE NABÍDKA NA MÍRU: JEDNOTLIVCI (1-1)

  • Konverzační a společenská angličtina
  • Profesní angličtina (obchodní komunikace, právnická angličtina, finanční angličtina, angličtina týkající se lidských zdrojů, prezentace, schůzky, telefonování a psaní e-mailů)
  • Příprava na zkoušky; všeobecná angličtina; akademická angličtina atd.

Nabízíme výukové programy a kurzy na nejvyšší úrovni. Díky nim budete Vy i Vaše společnost konkurence schopni v anglicky mluvícím prostředí mezinárodního obchodu.

Naši učitelé jsou kvalifikovaní a zkušení profesionálové, náš zákaznický servis poskytuje spolehlivou a včasnou administrativní podporu.

Nabízíme také bezplatné rozřazovací testy a hodnocení úrovně.

NAŠE NABÍDKA NA MÍRU: SKUPINY

Kurzy jsou určeny pro skupiny a zahrnují všechny profesní oblasti, například:

  • profesní angličtina (včetně obchodních komunikačních dovedností, právnické angličtiny, finanční angličtiny, angličtiny týkající se lidských zdrojů atd.) 
  • všeobecná angličtina
  • příprava na zkoušky
  • semináře obchodních dovedností: angličtina v oblasti účetnictví, angličtina v oblasti lidských zdrojů, právní angličtina, prezentace, vyjednávání, schůzky, telefonování a e-maily

Rovněž nabízíme:

  • Tailor-made Virtual Workshops (Adobe PDF 306KB)