Kurzy angličtiny pro děti a mládež

Děti se cizí jazyky učí rády a čím dříve začnou, tím snažší to pro ně je.

Víme, že pokud je dítě spokojené, učí se lépe. Snažíme se proto, aby byly hodiny angličtiny zábavné. Naši kvalifikovaní zkušení učitelé dodají dětem sebedůvěru a budou je podporovat v jejich jazykových experimentech.

Každému dítěti poskytujeme strukturovaný program výuky angličtiny, který mu umožní naplno využít svůj vlastní potenciál, a to vše v podnětném, motivujícím a bezpečném prostředí.

"Můj syn anglicky uměl, ale nikdy angličtinu prakticky nepoužíval. Vše se změnilo, když začal navštěvovat kurzy British Council.“

Kurzy angličtiny 2018-2019

Zápis do kurzů již probíhá, kurzy začínají 17. září

Jak se přihlásit

Děti do 11 let vstupní test nepotřebují. Přihlášku na kurz najdete na webové stránce příslušného kurzu nebo nás kontaktujte a my Vám ji zašleme e-mailem
Vstupní test je potřeba pouze pro kurzy pro mládež (11-17 let). Termín testu si můžete rezervovat online.

INFORMACE O KURZECH

Learning Time with Timmy - Kurzy angličtiny pro předškoláky (4-7 let)

Děti si efektivním a příjemným způsobem vybudují kladný vztah k výuce angličtiny a získají jistotu v komunikaci v cizím jazyce. 

  • 2 x 60 minut týdně / odpoledne

Primary Plus (7-11 let) - Kurz angličtiny pro školáky

Primary Plus je jazykový kurz strukturovaný do pěti úrovní, jehož cílem je naučit děti přirozeně a bez zábran komunikovat v angličtině s důrazem na vyvážený rozvoj jejich osobnosti. Tento kurz byl vytvořen odborníky British Council.

  • 2 x 60 minut týdně / odpoledne

Secondary (11-17 let) - Kurz angličtiny pro mládež

Naše kurzy pro mládež jsou navrženy tak, aby se studenti naučili používat reálnou angličtinu sebejistě a plynule a zároveň se naučili sdělovat své myšlenky a názory.

  • 2 x 90 minut týdně / odpoledne