Jak se přihlásit do kurzu angličtiny

1  Rezervujte si vstupní test 

Před zápisem do kurzu potřebujeme posoudit úroveň vaší angličtiny pomocí vtsupního testu. Složení testu je bezplatné a termín testu si můžete rezervovat online.

Jestliže jste u nás už do kurzu chodili (ne déle než před rokem), test již dělat nemusíte. Váš učitel vám poradí, na jakém stupni budete pokračovat.

2  Udělejte si náš vstupní test

Jak vypadá vstupní test?

Děti (7-10 let)
Děti v tomto věku nedostávají písemný test, pouze si s nimi asi 10 minut popovídáme. V hodinách však kromě mluvení procvičujeme psaní i čtení, a to i se sedmiletými studenty.

Mládež (11-17 let)
Rozřazovací test pro studenty ve věku 11-17 let začíná krátkým pohovorem. Potom následuje základní 20ti minutový test zaměřený na slovíčka, gramatiku a porozumění textu. Studenti s pokročilými znalostmi angličtiny mají test o 10 minut delší. Celý test včetně registrace trvá max. 60 minut.

Dospělí 
Začneme asi 10ti minutovým pohovorem. Potom následuje písemný test, který Vám zabere 30-40 minut. Cílem celého testu je správně ohodnotit Vaši úroveň angličtiny a vybrat pro Vás ten správný kurz. Celý test včetně registrace do kurzu nepotrvá déle něž 90 minut.

3  Zapište se do kurzu

Poté, co zjistíme, jak na tom jste s angličtinou, doporučíme vám vhodný kurz. Nyní se můžete zapsat do příslušného kurzu.

4 Platba a slevy

Platby přijímáme hotově, kreditní kartou, bankovním převodem nebo vám vystavíme fakturu.

Nabízíme tyto slevy:

  • Sleva pro studenty: 10% sleva pro studenty s platnou kartou ISIC (Poznámka: sleva nemůže být poskytnuta retrospektivně, karta ISIC musí být v platnosti v době registrace na kurz.).
  • Přiveďte známého: 10% sleva na váš následující kurz v případě, že k nám přivedete nového studenta.
  • Celoroční sleva: 10% sleva z celkové ceny kurzu při platbě za celý rok (3 trimestry) najednou.