IELTS pro víza do Velké Británie a přistěhovalecká víza

Potřebujete ověřit Vaši úroveň angličtiny za účelem získání víza do Velké Británie a k imigračním účelům (UKVI)?

Zkouška IELTS je na akreditovaném UKVI seznamu Secure English Language Tests "SELT". Pokud potřebujete výsledek IELTS testu jako součást žádosti k získání víza do Velké Británie a k imigračním účelům, je potřeba zkoušku složit v daném zkouškovém centru, určeném UKVI.  

Prosím všimněte si: pokud žádáte o  studentské vízum "Tier 4" k univerzitnímu a vyššímu studiu na instituci vyššího vzdělávání, zjistěte si jazykové požadavky na vybrané instituci, protože většina institucí SELT k těmto účelům nepožaduje. 

Zaregistrujte se na IELTS. 

IELTS Academic for UK Visas and Immigration

Tento test je určen pro kandidáty, kteří chtějí absolvovat vysokoškolské studium ve Velké Británii nebo pro kandidáty, kteří potřebují složit test SELT jako součást aplikace pro víza a přistěhovalecká víza do Velké Británie. Test zahrnuje poslechovou část, čtení, psaní a ústní část. 

Zaregistrujte se
Jaké skóre potřebuji?

IELTS General Training for UK Visas and Immigration

Tento test je určen pro žadatele o přistěhovalecké vízum do Velké Británie a pro studenty na středoškolské úrovni, kteří musí žádat o víza a přistěhovalecká víza do Velké Británie. Test zahrnuje poslechovou část, čtení, psaní a ústní část.

Zaregistrujte se
Jaké skóre potřebuji?

IELTS Life Skills A1

Tento test je určen pro osoby, které žádají o vízum do Velké Británie/přistěhovalecké rodinné/partnerské vízum a potřebují doložit úroveň ústní a poslechové angličtiny.

  • A1 úroveň v rámci Evropského Referenčního Rámce (CEFR), ekvivalent k ESOL Entry 1 v rámci National Qualification Framework (NQF).
  • Test zahrnuje ústní a poslechovou část.

Zaregistrujte se
Jaké skóre potřebuji?
Co obsahuje IELTS Life Skills test?

IELTS Life Skills B1

Tento test je určen pro osoby, které žádají o vízum do Velké Británie, o přistěhovalecké vízum/státní občanství a potřebují doložit úroveň ústní a poslechové angličtiny.

  • B1 úroveň v rámci Evropského Referenčního Rámce (CEFR), ekvivalent k ESOL Entry 3 v rámci National Qualification Framework (NQF).
  • Test zahrnuje ústní a poslechovou část.

Zaregistrujte se
Jaké skóre potřebuji?
Co obsahuje IELTS Life Skills test?

Pokud jste nenašli to, co jste hledali, navštivte naši stránku IELTS pro další účely.

V této sekci