UPOZORNĚNÍ!

We have been made aware of fraudulent websites pretending to be the British Council IELTS registration sites. Please be advised that they are not associated with us in any form. We are also not responsible for the content available on these websites.

To ensure your details are safe, please only book your test by clicking on the registration link on this site or on the TakeIELTS websiteOpens in a new tab or window..

Before you enter your personal details, please check that you are using our secure online registration system. You can do this by making sure the website address starts with “https://”. In addition fraudulent sites may use incorrect spellings in the website address, so check that “British Council” is spelt correctly.

If you are not sure, please use this linkOpens in a new tab or window. to book your IELTS test

Potřebujete ověřit Vaši úroveň angličtiny za účelem získání víza do Velké Británie a k imigračním účelům (UKVI)?

Zkouška IELTS je na seznamu Secure English Language Tests (SELT) úřadu UKVI. Pokud potřebujete výsledek IELTS testu jako součást žádosti k získání víza do Velké Británie a k imigračním účelům, je potřeba zkoušku složit ve zkouškovém centru, které je autorizováno úřadem UKVI.  

Upozornění: pokud žádáte o  studentské vízum "Tier 4" k univerzitnímu a vyššímu studiu na instituci vyššího vzdělávání, zjistěte si, jaké jazykové požadavky si vybraná instituce určila, protože většina institucí test typu SELT k těmto účelům nepožaduje. 

Zaregistrujte se na IELTS. 

IELTS Academic for UK Visas and Immigration

Tento test je určen pro kandidáty, kteří chtějí absolvovat vysokoškolské studium ve Velké Británii nebo pro kandidáty, kteří potřebují složit test SELT jako součást aplikace pro víza a přistěhovalecká víza do Velké Británie. Test zahrnuje poslechovou část, čtení, psaní a ústní část. 

Zaregistrujte se
Jaké skóre potřebuji?

IELTS General Training for UK Visas and Immigration

Tento test je určen pro žadatele o přistěhovalecké vízum do Velké Británie a pro studenty na středoškolské úrovni, kteří musí žádat o víza a přistěhovalecká víza do Velké Británie. Test zahrnuje poslechovou část, čtení, psaní a ústní část.

Zaregistrujte se
Jaké skóre potřebuji?

IELTS Life Skills A1

Tento test je určen pro osoby, které žádají o vízum do Velké Británie/přistěhovalecké rodinné/partnerské vízum a potřebují doložit úroveň ústní a poslechové angličtiny.

  • A1 úroveň v rámci Evropského Referenčního Rámce (CEFR), ekvivalent k ESOL Entry 1 v rámci National Qualification Framework (NQF).
  • Test zahrnuje ústní a poslechovou část.

Zaregistrujte se
Jaké skóre potřebuji?
Co obsahuje IELTS Life Skills test?

IELTS Life Skills B1

Tento test je určen pro osoby, které žádají o vízum do Velké Británie, o přistěhovalecké vízum/státní občanství a potřebují doložit úroveň ústní a poslechové angličtiny.

  • B1 úroveň v rámci Evropského Referenčního Rámce (CEFR), ekvivalent k ESOL Entry 3 v rámci National Qualification Framework (NQF).
  • Test zahrnuje ústní a poslechovou část.

Zaregistrujte se
Jaké skóre potřebuji?
Co obsahuje IELTS Life Skills test?

Pokud jste nenašli to, co jste hledali, navštivte naši stránku IELTS pro další účely.

V této sekci