Date
Sobota 6. května 2023 - 9:00 do Úterý 9. května 2023 - 23:59
Místo konání
Westfield Chodov

Slavnostní korunovace, kterou pořádá britské velvyslanectví v Praze ve spolupráci s Vogue CS, se uskuteční 6. května 2023 v pražském obchodním centru Westfield Chodov. Návštěvníci budou mít možnost zhlédnout záběry z korunovace ve Westminsterském opatství, a budou tak moci - vůbec poprvé v historii - sdílet atmosféru vládnoucí v Londýně v České republice. 

V celodenním programu je pro návštěvníky připraveno mnoho zajímavých aktivit. 

CENY, KTERÉ LZE V NAŠEM STÁNKU VYHRÁT

Přijďte navštívit náš stánek, kde se dozvíte více o našich letních kurzech, zkouškách a kulturních projektech a získáte možnost zúčastnit se naší soutěže. Pokud správně odpovíte na všechny otázky, budete zařazeni do slosování o ceny. První cenou je 20% sleva na jeden z našich letních kurzů pro dospělé, a nebo pro teenagery (14-17 let) nebo 20%  sleva na 6. týden našeho letního tábora pro děti (7-14 let). Druhou a třetí cenou je dvojjazyčná verze jedné z knih Williama Shakespeara v překladu profesora Martina Hilského (Sonety, Othello). Pravidla naleznete níže v PDF.

Místo konání: Přízemí před obchodem Peek & Cloppenburg, Westfield Chodov.

Pokud se rozhodnete přijít na slavnost, nezapomeňte navštívit náš stánek, zúčastnit se našeho kvízu a vyhrát skvělé ceny. 

Celý tým British Council se na vás těší.