Skvělý program na letní prázdniny pro děti ve věku 7-15 let

Celodenní program v angličtině. Dopoledne výuka angličtiny, odpoledne zábava v angličtině! Pět týdnů plných dobrodružství.

1. července - 2. srpna

 Program přizpůsobený dvěma věkovým skupinám:

 • mladší děti 7-10 let
 • starší děti 11-15 let

Co děti čeká?

 • Dopoledne výuka angličtiny a po obědě další hodina zaměřená na rozvoj komunikace v angličtině pod vedením našich zkušených učitelů. Děti si nenásilnou formou obohatí slovní zásobu, získají jistotu a zdokonalí se v komunikaci v angličtině.
 • Zajištěn je teplý oběd, svačina a nápoje během dne
 • Zábavný odpolední program v angličtině poskytne dětem mnoho příležitostí ke spontánnímu procvičení angličtiny. Každý týden se bude program trochu lišit, ale převládat budou následující aktivity: sport, vědecké pokusy, výtvarné a tvořivé činnosti.
 • Každý týden bude mít své hlavní téma a tomu budou přizpůsobeny všechny činnosti včetně odpoledního programu. Pokud přihlásíte své dítě na více než jeden týden, rozhodně se nudit nebude.

Informace o kurzu

 • Místo konání

 • Organizace výuky

  • Dopoledne 3 hodiny výuky angličtiny plus další hodina po obědě zaměřená na rozvoj komunikace v angličtině
  • Odpoledne zábavný program v angličtině kombinující sport, vědecké pokusy, výtvarné a tvořivé aktivity
 • Jak se přihlásit

  • Pro děti ve věku 7-10 let stačí vyplnit online přihlášku
  • Děti ve věku 11-15 let musí nejdříve absolvovat vstupní test, jehož termín si můžete zarezervovat online. (Děti navštěvující naše kurzy angličtiny test nepotřebují.)
 • Cena

  7.900 Kč / týden 

  Slevy: (nelze kombinovat)

  • 5% pro současné studenty kurzů British Council
  • 5% při jednorázové platbě za 2 týdny
  • 10% při jednorázové platbě za 3 a více týdnů
  • 5% pro sourozence (na 1 týden kurzu)

  (Cena zahrnuje výuku, odpolední program, obědy, nápoje a občerstvení a veškeré výukové materiály a pomůcky.)

Příměstský tábor
ZŠ Červený vrch, Praha 6

  Dny Čas datum
Týden 1* pondělí-čtvrtek 09.00 - 17.00 1.-4. července
Týden 2 pondělí-pátek 09.00 - 17.00 8.-12. července
Týden 3 pondělí-pátek 09.00 - 17.00 15.-19. července
Týden 4 pondělí-pátek 09.00 - 17.00 22-26. července
Týden 5 pondělí-pátek 09.00 - 17.00 29. července - 2. srpna

*Cena za Týden 1 je 6.320 Kč, tábor trvá pouze 4 dny.

Kontaktní telefony:  
British Council (recepce): +420 221 991 160
Kontakt na koordinátora na místě:  bude upřesněno

Program a časový rozvrh

Přibližný časový rozvrh tábora.
Program se může týden od týdne lišit:

09.00-12.15  lekce angličtiny včetně přestávek 
12.15-13.00 oběd 
13.00-14.00 aktivity zaměřené na rozvoj komunikace v angličtině
14.00-17.00 odpolední program

Nejčastější dotazy

Jaký je program tábora?

Program se skládá ze tří dopoledních vyučovacích hodin, které jsou vedeny kvalifikovanými a zkušenými učiteli British Council. Poté následuje oběd a další hodina zaměřená na rozvoj komunikace v angličtině. Zábavný odpolední program probíhá také v angličtině a skládá se z aktivit kombinujících sport, vědecké pokusy, výtvarné a tvořivé činnosti.

Co se mé dítě naučí? 

Vaše dítě získá větší jistotu a plynulost v komunikaci v angličtině. Rozšíří si slovní zásobu a upevní gramatiku a zároveň získá pozitivní zkušenost z výuky angličtiny, která by jej měla motivovat při dalším studiu. Děti také získají nové poznatky, zkušenosti a nové přátele. Odpolední aktivity sportovního a vzdělávacího charakteru jsou také vedeny v angličtině, aby si děti mohli nadále prohlubovat své jazykové schopnosti.

Kdo se bude o mé dítě starat?

Děti budou po celou dobu pod dohledem dospělé osoby. Vždy bude přítomen učitel a po dobu přestávek a oběda ještě navíc odpovědní asistenti. Odpolední program vedou buď naši učitelé, externí specialisté nebo vyškolení asistenti.

Co se stane, když dítě onemocní nebo se zraní?

Před nástupem dítěte na příměstský tábor Vás požádáme o vyplnění formuláře, kde nás prosím informujte o jakýchkoliv zdravotních omezeních dítěte, popřípadě přiložte kontakt na ošetřujícího lékaře. Budeme od Vás také potřebovat dvě kontaktní telefonní čísla pro případ nenadálých událostí. V případě, že Vaše dítě onemocní, nebo bude mít úraz, budeme Vás neprodleně informovat a konzultovat s Vámi další postup. Po celou den bude přítomen asistent, který má kurz první pomoci. Stane-li se něco vážnějšího, neprodleně zavoláme záchrannou službu a bezprostředně poté Vás budeme informovat.

Jaký je odpolední program? 

Program se každý týden trochu liší. Každý týden má své hlavní téma a tomu jsou přizpůsobeny všechny činnosti včetně náplně odpoledního programu, který většinou kombinuje následující činnosti: sport, vědecké pokusy, výtvarné a tvořivé aktivity. Pokud přihlásíte své dítě na více než jeden týden, rozhodně se nudit nebude. 

Co obědy a svačiny?

Každý den se podává teplý oběd. Ke svačině děti dostávají ovoce, zeleninu, sladké či slané pečivo. Voda a šťáva jsou k dispozici po celý den.

Co když má mé dítě speciální dietu?

Informujte nás při zápisu o potravinových alergiích a také pokud Vaše dítě musí dodržovat speciální dietu. Pokusíme se vhodnou stravu zajistit u dodavatele obědů.

Může si moje dítě přinést vlastní oběd?

Ano může, ve vhodném obalu. V případě vlastní stravy, ale není možné poskytnout slevu z kurzovného. Děti si samozřejmě mohou přinést i vlastní svačinu a nápoje. Mějte prosím na paměti, že nemáme možnost donesené jídlo ohřívat.

Co musím přinést první den?

 • Prohlášení o zdravotním stavu dítěte (abychom vyloučili možnost propuknutí infekce), spolu s kopií kartičky pojištěnce. Tyto dokumenty nemusí být podepsány lékařem.
 • Potvrzení, pokud bude Vaše dítě potřebovat některý den/dny odejít dříve než obvykle.
 • V případě nutnosti podávání léků, musí být tyto zřetelně označeny, včetně dávkování.

Mějte prosím na paměti, že bude nutné všechny zmíněné dokumenty předat první den ráno před začátkem kurzu a podepsat prohlášení. Počítejte tedy s časovou rezervou pro vyřízení nutných formalit.

Co si musí dítě přinést s sebou?

 • Sportovní obuv do tělocvičny
 • Sportovní obuv na ven
 • Pohodlné sportovní oblečení vhodné do tělocvičny i na ven
 • Čepici, sluneční brýle, ochranný krém proti slunci
 • Malý batůžek a lahev na pití označené jménem
 • Pero, tužku a pastelky na dopolední výuku

V kolik hodin můžu dítě přivést?

Ráno mezi 08.15 a 09.00. Táborový program začíná v 09.00. První den tábora (v pondělí) doporučujeme přijít o něco dříve, protože musíme provést nezbytné administrativní úkony. 

Pokud vaše dítě bude mít některý den zpoždění, prosím, informujte nás telefonicky na jedno z telefonů přítmo na místě (bude upřesněno před začátkem tábora).

V kolik hodin si můžu dítě vyzvednout?

Děti vyzvedávejte v 17.00. Prosíme, choďte včas, nejpozději v 17:15.

Děti mají program do 16:50, proto v případě, že své dítě potřebujete vyzvednout dříve, je nutné informovat nás telefonicky na jednom z čísel v místě tábora. Podobným způsobem nás informujte také, pokud budete mít zpoždění. (Telefonní čísla budou upřesněna před začátkem tábora.)

Kontaktní telefony:

V případě, že se dítě ráno opozdí kontaktujte nás:

recepce British Council +420 221 991 160
Kontakt na koordinátora na místě:  bude upřesněno


Co by děti neměly s sebou nosit?

Jakékoliv drahé věci, řetízky a velké finanční obnosy. Hodnotné věci a veškeré oblečení je nutné opatřit jmenovkou.

Jaké jsou stornovací podmínky?

 • při zrušení registrace do 9. června, obdržíte zpět kurzovné snížené o administrativní poplatek 500 Kč.
 • při zrušení registrace po 9. červnu, alespoň 7 dní před začátkem kurzu, obdržíte zpět 50% kurzovného.
 • při zrušení registrace méně než 7 dní před začátkem kurzu je účtován storno poplatek ve výši 100% kurzovného. 
 • při zrušení registrace ze zdravotních důvodů méně než 7 dní před začátkem kurzu, ale dříve než kurz začne, je účtován storno poplatek 1000 Kč.
 • při zrušení registrace ze zdravotních důvodů po začátku kurzu (jednotlivého týdne) je účtován poplatek za navštívené hodiny a storno poplatek 50% za nenavštívené dny.
 • při zrušení ze zdravotních důvodů je třeba dodat potvrzení od lékaře. 

K žádosti o refundaci je nutno přiložit originál příjmového dokladu British Council, který obdržíte při platbě kurzu. Bez tohoto dokladu není možné částku vyplatit. Kurzovné vracíme pouze bankovním převodem.

V případě, že byste chtěli přenechat místo jinému dítěti, musí toto dítě (pokude je mu 11-15 let) absolvovat rozřazovací test a bude moci do kurzu nastoupit pouze v případě, že dosáhne požadované úrovně a bude věkově zapadat do dané skupiny. Změny nejsou možné po začátku kurzu.