Kvalitní učitelé jsou nejdůležitějším článkem úspěšného vzdělávacího procesu. Proto klademe velký důraz na to, aby všichni naši učitelé splňovali nejvyšší kvalifikační kritéria a měli dlouholetou zkušenost s výukou obchodní angličtiny.

NAŠI UČITELÉ:

  • Všichni naši učitelé mají vysokoškolský titul v oboru vzdělávání. Mnozí z nich jsou držiteli certifikátu DELTA (Cambridge University) nebo Trinity College London DipTESOL.
  • Jsou velmi zkušení, všichni mají alespoň dvouletou praxi ve výuce angličtiny. 
  • Jsou odborníky na obchodní angličtinu.
  • Všichni jsou aktivně zapojeni do dalšího vzdělávání.

Poznejte některé z našich učitelů

Renee Selikowitz, učitelka, British Council, Prague

Renee Selikowitz

Corporate Courses Coordinator

Pro British Council v Praze pracuju od roku 2010. Vyučuju kurzy všech úrovní a studenty různého věku. Působím také jako zkoušející u zkoušek Cambridge English (Starters, Movers a Flyers - zkoušky pro děti; PET, FCE a CAE - zkoušky pro dospělé). Mám rovněž bohaté zkušenosti s vedením a školením učitelů, přípravou metodických materiálů, výukou angličtiny pro finanční a marketingové účely na soukromé VŠ a přípravou studentů na zkoušku TEFL. 

photo of Jonny Riches, british Council teacher of English

Jonny Riches

Ahoj! Jmenuju se Jonny a pocházím z anglického Leedsu. Učitelem angličtiny jsem od roku 2010. Od té doby jsem učil v Leedsu, Barceloně a nyní také v Praze. Sám se rád učím cizí jazyky a na češtině se mi líbí, že je těžká a zajímavá zároveň. Rád také cestuju a poznávám zvyklosti a kulturu cizích zemí. Ve volném čase hraju fotbal (nebo se na něj dívám) a občas něco dobrého uvařím. Svíčkovou jsem ale ještě uvařit nezkoušel.

Shane Egan, British Council teacher of English

Shane Egan

Pocházím z Irska. Když mi bylo 17 let, odjel jsem do USA, kde jsem pracoval jako kuchař. Od té doby jsem měl různá zaměstnání v různých zemích zvěta. Například v New Orleans jsem hrál na kytaru, v Oslu jsem prováděl turisty po místech spojených s literaturou. Moc se mi také líbilo v Bukurešti. Odtamtud jsem přišl do Prahy. Miluju Prahu v zimě - dokonce jsem se v zimě v Praze ženil. Chaldné počasí a vřelí lidé - skvělá kombinace!

Podívejte se také na: