Učitelé kurzů obchodní angličtiny

Kvalitní učitelé jsou nejdůležitějším článkem úspěšného vzdělávacího procesu. Proto klademe velký důraz na to, aby všichni naši učitelé splňovali nejvyšší kvalifikační kritéria a měli dlouholetou zkušenost s výukou obchodní angličtiny.

NAŠI UČITELÉ:

  • Všichni naši učitelé mají vysokoškolský titul v oboru vzdělávání. Mnozí z nich jsou držiteli certifikátu DELTA (Cambridge University) nebo Trinity College London DipTESOL.
  • Jsou velmi zkušení, všichni mají alespoň dvouletou praxi ve výuce angličtiny. 
  • Jsou odborníky na obchodní angličtinu.
  • Všichni jsou aktivně zapojeni do dalšího vzdělávání.

Poznejte některé z našich učitelů

Jenny Wilde
Koordinátorka firemních kurzů angličtiny

Jmenuji se Jenny a pocházím ze Spojeného království, hrabství Lancashire. Než jsem přijela do Prahy, učila jsem angličtinu v Číně a Holandsku.

V British Council se starám o firemní kurzy, jak o individuální lekce tak i o výuku přímo ve firmách.
Kromě všeobecné angličtiny, přípravě ke zkouškám a výuce v kurzech pro děti se věnuju také obchodní angličtině, včetně angličtiny pro právníky a finanční sféru.

Fotografie Jenny Wilde, učitelky angličtiny v British Council

Renee Selikowitz

Renee pracuje pro British Council v Praze od roku 2010. Vyučuje kurzy všech úrovní a studenty různého věku. Působí také jako zkoušející u zkoušek Cambridge English (Starters, Movers a Flyers - zkoušky pro děti; PET, FCE a CAE - zkoušky pro dospělé). Renee má rovněž bohaté zkušenosti s vedením a školením učitelů, přípravou metodických materiálů, výukou angličtiny pro finanční a marketingové účely na soukromé VŠ a přípravou studentů na zkoušku TEFL. 

Renee Selikowitz, učitelka, British Council, Prague