Nový kurz v British Council, který studentům druhých stupňů základních a středních škol přináší naprosto unikátní zahraniční zkušenost.

Naši studenti získají znalosti angličtiny potřebné pro úspěch po celém světě. Pomáháme jim využít jejich plný potenciál a získat sebejistotu při komunikaci v angličtině.

Tato online výuka probíhá společně s British Council spolužáky z jiných, převážně z evropských zemí. Studenti pocházejí z: Bulharska, České republiky, Francie, Gruzie, Řecka, Maďarska, Itálie, Polska, Portugalska, Rumunska, Slovenska, Španělska, Turecka a Ukrajiny.

Kurz Vašemu dítěti pomůže objevit různé evropské kultury a zvýší jeho povědomí o kulturním bohatství a rozmanitosti. Zároveň bude zlepšovat své komunikační dovednosti a zažije skutečně mezinárodní prostředí podporující autentické používání angličtiny.

Celý kurz se odehrává v přátelském prostředí s podporou a individuálním přístupem kvalifikovaných učitelů. Naši zkušení lektoři vytváří pozitivní prostředí, ve kterém každý žák dostane šanci se aktivně zapojit.

Rezervujte si konzultaci

Úrovně: B1, B2, C1

Věk: 11-17

Dva čtrnáctidenní turnusy: 

Datum Den a čas Cena
1. až 12. červenec 2024 Pondělí–pátek: 10:00 -12:10 7 500 Kč
15. až 26. červenec 2024 Pondělí–pátek: 10:00 -12:10 7 500 Kč

Téma kurzů se neopakuje. Je možnost přihlásit se na oba termíny.

Maximální počet studentů v kurzu: 12

Slevy: (nelze kombinovat)

  • 5% pro současné studenty kurzů British Council

Online lekce

Obecné informace o kurzu

Online výuka Extra online materiály na procvičování Aktivity pro studenty, 11-17 let Týmová spolupráce Extra angličtina

2x60 min/den

Desetiminutová přestávka

Online aktivity na každý den na British Council Learning Hub Aktivity, při kterých studenti komunikují v angličtině a zároveň společně pracují na úkolech a projektech Studenti spolupracují na zábavných úkolech určených ke zlepšování mluveného projevu a získávání dovedností k řešení různých problémů Webináře zdarma.​ Aktivity Escape Room a Quiz k procvičení angličtiny i pro zábavu!

Doporučujeme provést registraci co nejdříve, kapacita míst v online kurzu je omezena.

Rezervujte si konzultaci

Studenti získávají sebevědomí důležité pro komunikaci v angličtině a zároveň je tento kurz spojuje s ostatními studenty po celé Evropě.